Kategorie: Ročník 2012/2013

Náš dorost si dnešním zápasem spravil chuť a převálcoval soupeře z Kvíčovic

19.5.2013 SK Slovan Kvíčovice - SK Kdyně 1920 0 : 5 ( 0 : 1 )

Zápasem jsme zahájili poslední kolo letošní okresní soutěže dorostu.

Jeli jsme na hřiště soupeře, který je aktuálně na druhém místě v tabulce. Soupeř navíc v minulém kole porazil lídra soutěže 5:4. Tím je zatím jediný, který dorost ze Stráže porazil.
    Svým výkonem nám dal jasné varování, že to nebude jednoduché. My jsme však odjeli v kompletní sestavě a tak dnešní výsledek a předvedená hra hlavně ve druhém poločase znamenala výhru „jen“ 5:0.

Sestava : Krásnický Krása Zbyněk, Janda Džanda Dominik, Cetl Stanley Stanislav, Toman Márty Martin, Havel Niky Nikolas, Frank Dominik, Havel Pepíno Josef, Jehlík Mírass Miroslav, Belanec Tom Tomáš, Kováč Zbyněk, Toman Petr, Havel Honza, Novotný Peter, Sokol Sokolík Jan, Vávra Roman, Zíma Ondra, Šulai Šulín Martin,
      Omluveni :
      Zraněni : Miroslav Janík, Olex Popadyuk,

V prvním poločase jsme nejdříve oťukávali soupeře a čekali co předvede. Jelikož se soupeř k ničemu neměl, začali jsme sami postupně přebírat iniciativu.
    Naše šance nenechali na sebe dlouho čekat, ale branka nepřicházela. Soupeř přestával stíhat a nabízel nám spousty standardních situací. Ty jsme však také nedokázali proměnit.
    Našim útokům chyběla finální přihrávka. Přítomnost brankáře Krásy a stopera Ondry dávala ale klukům herní jistotu a klid.
    Branka přišla po pěkné spolupráci na pravé straně mezi Nikem a Dominikem F. Dominik pak stříleným centrem do malého vápna nabízí šanci Tomášovi, který rybičkou posílá míč do soupeřovi branky.
    Chvíli po inkasovaném gólu si domácí brankář vymknul kotník ale my jsme do konce poločasu neposlali ani jednu střelu na branku. Všechno vedle, jako bychom šetřili brankáře soupeře.

O poločasové přestávce jsme hráče nabádali hrát více po zemi a hlavně po stranách, protože brankové území soupeře bylo strašně zahuštěné.
    Kluci nás částečně poslechli a tak se druhý poločas odvíjel zcela v naší režii.
    0 : 2 - nejkrásnější branka v celém zápase. Rohový kop rozehraný na velké vápno a Dominik ( jarní posila z Bělé ) posílá balon z „voleje“ přesně k tyči !
    Dominika gól očividně namlsal. V zápětí však po krátkých přihrávkách s Tomášem na jednu nedosáhl a v přemíře snahy si vymknul kotník.
    Poté to ještě zkusil, ale už to nešlo - musel střídat
    0 : 3 - Tomáš střílí v pokutovém území a tvrdou střelou nedává domácímu brankáři žádnou šanci
    0 : 4 - dnes velmi ofenzivně naladěný Ondra ( snad 20.střel ) uvolňuje na velkém vápně Tomáše, který dokončuje svůj hattrick
    0 : 5 - Tomáš po zatažení balonu na levou stranu předkládá pěknou přihrávku po zemi na penaltu a předběhnuvší Roman domácího obránce ukončuje stav utkání.