Kategorie: Ročník 2012/2013

Důležité vítězství dorostu.

25.5.2013 SK Kdyně 1920 - SK Poběžovice 1 : 0 ( 0 : 0 )

Vítězstvím nad soupeřem z Poběžovic si náš dorost zajistil postup do krajské soutěže dorostu.  V letošním ročníku dorostu hrají v jedné soutěži společně týmy okresu Domažlice a Tachov. Důvodem je malý počet přihlášených týmů v obou okresech. Do kraje tak postupují dva týmy a to vždy nejlépe umístěný tým v konečné tabulce z každého okresu.
  O nejlepší umístění v rámci okresu Domažlice, se přetlačujeme s týmem SK Slovan Kvíčovice. Žádný jiný tým nás již nemůže po dnešním zápase v tabulce dohonit.
  Tým z Kvíčovic však pro příští fotbalový ročník družstvo dorostu neplánuje a tak i kdybychom souboj o umístění nedotáhli, můžeme postoupit za okres Domažlice my.


  Sestava : Krásnický Krása Zbyněk, Janda Džanda Dominik, Cetl Stanley Stanislav, Havel Niky Nikolas, Havel Pepíno Josef, Jehlík Mírass Miroslav, Belanec Tom Tomáš, Kováč Zbyněk, Toman Petr, Havel Honza, Novotný Peter, Sokol Sokolík Jan, Vávra Roman, Zíma Ondra, Šulai Šulín Martin,
   Omluveni : Toman Márty Martin,
   Zraněni : Miroslav Janík, Olex Popadyuk, Frank Dominik,

  V prvém poločase bylo na našich hráčích vidět, jak si uvědomují důležitost tohoto utkání. Nehráli jsme uvolněně a tak jsme se poměrně dost nadřeli.
  Nedopustili jsme se žádné větší chyby a naše vypracované šance skončily mimo bránu, nebo v náruči vynikajícího brankáře.
  O poločasové přestávce jsme si s hráči ujasnili co chceme hrát.
  Kluci pochopili a naše hra šla nahoru. Aktivně jsme napadali, rychle přistupovali a žádný míč pro nás nebyl ztracený.
  Přichází nepřímý volný kop za malou domů. Šikovně rozehráváme a Ondra tvrdě střílí do šibenice. Míč bohužel ve vzduchu zaplave a trefujeme břevno.
  Kluci však pokračují ve výborné hře a Míra ze své pravé strany vyškolí obrannou řadu soupeře a nezištně předkládá tutovku Tomášovi, který dává očekávanou branku.
  Nedlouho potom se ve skrumáži nejlépe z hráčů orientuje Zbyněk a z úhlu překonává, jinak skvělého hostujícího gólmana.
  Branka však neuznaná pro mávaný ofsajd :-) .
  Bylo jasné, že soupeř musí přidat a tak jsme hráče neustále bičovali k aktivnímu pojetí. Kluci pochopili a dotáhli zápas do vítězného konce.  Pohled trenérů :
  Velmi dobrý výkon celého týmu.
  Zvládli jste nejdůležitější zápas sezóny o postup do krajské soutěže - klobouk dolů hoši. Hrát zápas a vědět jak je důležitý, zvládnout ho a vyhrát vyžaduje hodně zkušeností, udržení emocí, nervů, ...
  Blahopřejeme. Pojďme si pro přeborníka okresu Domažlic !
  Skóroval :
  Tomáš
  Tresty :
  žlutlá karta - Ondra, Petér

Foto ze zápasu zde :

Tabulka zde :


Další zápas :
NE 2.6.2013 – Spartak Klenčí p/Č.; odjezd ze hřiště v 08.45 hodin !

Přehled zápasů dorostu - ročník 2012/13

Kdyně vždy uvedena jako domácí tým.

Podzim = I. a II. kolo; jaro = III. a IV. kolo

SOUPEŘ I.kolo II.kolo III.kolo IV.kolo
Kvíčovice 1 : 1
1 : 2
3 : 0
5 : 0
Poběžovice 2 : 2
2 : 0
4 : 0
1 : 0
Klenčí p./Č. 7 : 2
1 : 0
5 : 0
- : -
Stráž u T. 2 : 3
0 : 0
1 : 2
- : -
Ch.Újezd 3 : 2
2 : 2
1 : 6
- : -
print Formát pro tisk