29.9.2012 TJ Sokol Stráž u Tachova - SK Kdyně 1920 3 : 2 ( 2 : 1 )

První prohra dorostu v letošní sezóně.

Sestava : Zbyněk Krásnický, Honza Sokol, Ondra Zíma, Nik Havel, Olex Popadyuk, Martin Toman, Zbyněk Kováč, Dominik Janda, Roman Vávra, Míra Jehlík, Tomáš Belanec, Petr Toman, Kuba Král, Honza Havel, Pepa Havel
      Omluveni : Miroslav Janík

Na zápas s leaderem podzimní části sezóny jsme odjeli s odhodláním poprat se o výsledek a nedat vlastní kůži zadarmo. Soupeře, který ve 4 zápasech nastřílel soupeřům 40 branek, jsme se nezalekli. Kluci předváděli naši hru a po celý zápas jsme byli více jak vyrovnaným soupeřem.
    V prvním poločase šel soupeř do vedení, kdy po centru z pravé strany střelec umístěnou střelou vymetl pavučinu z naší branky. Kluci se nevzdali a brzo jsme vyrovnali, když Tomáš proměnil naší první šanci. Soupeř však do konce poločasu, po chybě našeho stopera, zvýšil vedení na 2 : 1 .
    V druhém poločase jsme měli více ze hry, ale své vypracované šance jsme nedokázali proměnit ve vyrovnávací branku. A tak, jak už to ve fotbale bývá, soupeř zvyšuje na 3 : 1 po rohovém kopu. Obránci nechali za svými zády volné dva protihráče.
    Kluci zápas nevzdali a bojovali až do konce. Olex, po vydařené individuální akci, nekompromisně zavěsil a snížil na konečných 3 : 2 .
    Výkon domácího pomezního rozhodčí nebudu nikterak hodnotit, chybou hlavního však je, že vymyšlené mávané ofsajdy žral a následně pískal. Považujeme to za ostudu domácího týmu, když soupeře v mládežnickém fotbale zařízne domácí ,,BLB'' s praporkem. O přiblblých komentářích a urážkách některých domácích tzv. fanoušků se nemá cenu ani zmiňovat.

Přehrávač vyžaduje nainstalovaný flash player a aktivovaný javascript.

Závěrem citujeme komentář několika místních fandů: ,, Když vám konečně přijel soupeř, tak ho zaříznete - že se nestydíte....''

Týmu blahopřejeme k předvedené hře, bojovému výkonu a morálce, kterou jste prokazovali po celý zápas.
    Skóroval : Tomáš Belanec a Olex Popadyuk
    Žluté karty : Jan Sokol