Kategorie: Ročník 2012/2013

Dorost pokračuje ve vynikajícím výkonu!

21.04.2013 SK Poběžovice - SK Kdyně 1920 0 : 4 ( 0 : 1 )

Dorost zvládl i druhý zápas jara bez inkasované branky.


  Úvodní obavy z dnešního soupeře se rozplynuly jako pára nad hrncem. Do zápasu jsme vstoupili velmi aktivně. Drželi jsme míč a soupeř nás zastavoval jen za cenu faulu. Bylo jen otázkou času, kdy půjdeme do vedení.

  Sestava : Krásnický Zbyněk, Sokol Jan, Janda Džanda Dominik, Zíma Ondřej, Havel Stanley Martin, Toman Márty Martin, Havel Niky Nikolas, Frank Dominik, Havel Pepíno Josef, Jehlík Mírass Jehlík, Belanec Tomáš, Kováč Zbyněk, Toman Petr, Havel Honza, Novotný Peter, Vávra Roman
   Omluveni :
   Zraněni : Miroslav Janík, Olex Popadyuk

  První poločas :
  1 : 0 Tomáš po úniku, kdy překonal brankáře až z následné dorážky. První poločas skončil jednobrankovým vedením, ale ti co Tomáše znají jistě tuší, že jsme mohli mít náš brankový náskok o něco vyšší.

  Druhý poločas :
  V druhém poločase začala naše záloha s Dominikem F. válcovat soupeře. Soupeř se zmohl po většinu zápasu pouze na nakopávané míče, kterými hledal své útočníky. Naše obrana měla však soupeřovo útočníky 100 % pokryté a tím je v podstatě k ničemu nepustila.
  2 : 0 rohový kop rozehrál Dominik F. a Tomáš hlavou nekompromisně pod víko. Po druhém gólu soupeř vystřídal brankáře, kterého poslal do útoku s jasným cílem. My jsme reagovali „osobkou“ Nikouše na tohoto hráče. Byl to dobrý tah, neboť si tento hráč doslova ani nekopl.
  3 : 0 perfektně rozehraná standardní situace. Ondra centrem na zadní tyč, nachází nabíhajícího Dominika F., ten sklepává před branku kde čeká Zbyňďa K. a. .... snadná práce, je to tam ( jednoduchý, ale krásný ) . Chvíli na to Tomáš zabíhá s balonem za obranu a je nekompromisně sestřelen domácím stoperem. Po druhé žluté tak přichází červená.
  4 : 0 parádní akce. Tomáš s Martinem vybojují míč. Přihrávají Pepínovi, který s přehledem přihrávkou do ulice vybízí Ondru. Nabíhající Ondra ( náš stoper ) si míč popotáhl tak šikovně, až se ocitá sám před brankářem. V zakončení se nemýlí.
  Po té už se zápas dohrává v poklidném tempu.  Pohled trenérů :
  Pochvalu zaslouží celý tým včetně dnešních náhradníků. Všichni jste dnes předvedli parádní výkon.
  Díky bezchybnému výkonu naší obrany mohl náš brankář poměrně snadno udržet již pátou nulu v řadě !!!
  BRAVO HOŠI !!!
  Skóroval :
  Kováč, Zíma, 2x Belanec
  Rodičům děkujeme za pomoc s dopravou.

Foto ze zápasu zde :

Tabulka zde :


Další zápas :
SO 27.4.2013 - Spartak Klenčí; sraz na hřišti ve 13.45 hodin !

Přehled zápasů dorostu - ročník 2012/13

Kdyně vždy uvedena jako domácí tým.

Podzim = I. a II. kolo; jaro = III. a IV. kolo

SOUPEŘ I.kolo II.kolo III.kolo IV.kolo
Ch.Újezd 3 : 2
2 : 2
- : -
- : -
Kvíčovice 1 : 1
1 : 2
3 : 0
- : -
Poběžovice 2 : 2
2 : 0
4 : 0
- : -
Klenčí p./Č. 7 : 2
1 : 0
- : -
- : -
Stráž u T. 2 : 3
0 : 0
- : -
- : -
print Formát pro tisk