Kategorie: Ročník 2012/2013

Dorost - Kdyně : Poběžovice

20.10.2012 SK Kdyně 1920 - SK Poběžovice 2 : 0 ( 1 : 0 )

Dorost odehrál první utkání bez obdržené branky !

Sobotní zápas s Poběžovicemi o třetí místo jsme zvládli výborně. Z důvodu nepřítomnosti rozhodčího se začátek utkání pozdržel.

Sestava : Zbyněk Krásnický, Honza Sokol, Ondra Zíma, Nik Havel, Zbyněk Kováč, Dominik Janda, Tomáš Belanec, Petr Toman, Honza Havel, Pepa Havel, Roman Vávra, Martin Toman
      Omluveni : Míra Jehlík, Kuba Král, Tadiáš Karlovský
      Zraněni : Miroslav Janík, Olex Popadyuk

Po domluvě trenérů proběhly změny v sestavě a dopadlo to na výbornou. Jak Dominik, tak Nik na nových postech zahráli výborně.
    Hned začátek zápasu byl skvělý, šance za šancí a tak první branka nenechala na sebe dlouho čekat. Po skvělé mezihře ve středu hřiště se parádně trefuje Tomáš levačkou k tyči.
    Náš vedoucí gól nás zase jakoby ukolébal, ale taktickou hrou jsme soupeře nepouštěli do žádných šancí. První poločas tak tedy skončil 1 : 0.

Do druhé půle nastoupil soupeř s odhodláním otočit výsledek zápasu, ale kluci bojovali a postupem času si zase dokázali připravit šance.
    Soupeř znervózněl a začal faulovat. Po jednom přímém kopu jsme skórovali podruhé - odražený míč doráží Marty. Gól však nebyl uznán pro údajný ofsajd. Kluky to nerozhodilo a po následném Ondrovo trestňáku odražený míč od břevna dorážel na konečných 2:0 Nik.

Povzbuzující je, že od první do poslední minuty kluci na sebe mluvili a hecovali se. Všechno zvládli přesně tak, jak měli.
    Teď je důležité neusnout na vavřínech a na tenhle výkon navázat v posledních dvou zápasech podzimu.

Zápas nebyl nikterak pohledný, ale šlo nám o důležité body !
      Hoši bravo - celý zápas jste plnili pokyny trenérů a na 99 % jste je splnili !

Skóroval : Tomáš Belanec, Nikolas Havel