Kategorie: Ročník 2012/2013

Dorost - Kdyně : Kvíčovice

8.9.2012 SK Kdyně 1920 - SK Slovan Kvíčovice 1 : 1 ( 1 : 0 ) PP 0 : 3

Ve druhém zápase letošní sezóny jsme se sami připravili o vítězství.


  Sestava : Zbyněk K., Jan S., Nikolas H., Ondra Z., Olexandr P., Josef H., Zbyněk K., Dominik J., Martin T., Tomáš B., Miroslav J., Petr T., Jan H., Roman V., Petér N., Jakub K.

  Dobře rozehrané utkání jsme herně nezvládli. Naši herní převahu jsme sice potvrdili vstřelením branky ( Miroslav Jehlík ), ale co přišlo pak se nedá ani popsat. Místo toho, abychom soupeře herně "dorazili", tak jsme nepochopitelně přizpůsobili naši hru ke hře soupeře. Totálně jsme zvolnili, byli jsme bez pohybu, přestali jsme se nabízet, nedokázali jsme si přihrát, nakopávali jsme míče, atd.....
  Po přestávce, jsme pokračovali ve stejném stylu - bohužel. Pouze jsme čekali co vymyslí soupeř. A když ještě k tomu připočteme naší neproduktivitu v proměňování šancí ( nejméně 6 "gólovek" ), přišlo vyrovnání - cca. 12 min. před koncem zápasu. Hráči sice následně přidali, ale to již bylo pozdě - soupeř nás již ubránil.

  Pokutovými kopy jsme pak darovali soupeři druhý bod. Naši první tři exekutoři neskórovali. Na další dva se již ani nedostalo. Paradoxem je, že tito hráči v tréninku trhají sítě a ve většině případů nedají brankáři žádnou šanci.
  No nic, i toto k fotbalu patří. Ze zápasu se musíme poučit a dalším soupeřům ukázat, že jsme Ti co chceme hru tvořit a že chceme vyhrávat !
  Obdržené žluté karty :Foto ze zápasu :


Přehled zápasů dorostu - ročník 2012/13

Kdyně vždy uvedena jako domácí tým.

Podzim = I. a II. kolo; jaro = III. a IV. kolo

SOUPEŘ I.kolo II.kolo III.kolo IV.kolo
Ch.Újezd 3 : 2
- : -
- : -
- : -
Kvíčovice 1 : 1
- : -
- : -
- : -
Poběžovice - : -
- : -
- : -
- : -
Klenčí p./Č. - : -
- : -
- : -
- : -
Stráž u T. - : -
- : -
- : -
- : -
print Formát pro tisk