22.9.2012 SK Kdyně 1920 - Spartak První chodská Klenčí 7 : 2 ( 2 : 0 )

Zasloužené vítězství nad soupeřem z Klenčí.

Sestava : č.1 Zbyněk Krásnický, 2 Jan Sokol, 3 Roman Vávra, 4 Marek Hamrus, 5 Ondřej Zíma, 7 Petr Toman, 8 Dominik Janda, 9 Tomáš Belanec, 10 Jan Havel, 11 Josef Havel, 12 Miroslav Jehlík, 15 Nikolas Havel a 16 Zbyněk Kováč
      Omluveni : Olexandr Popadyuk, Jakub Král, Peter Novotný, Miroslav Janík, Martin Toman a Martin Šulai

V neúplné sestavě ( marodka ) jsme nastoupili k předposlednímu zápasu prvního kola letošní sezony proti týmu z Klenčí.
    První poločas jsme začali vlažně, soupeř si vytvořil 3 příležitosti, které zneškodnil náš gólman a to i s přispěním břevna. Poté jsme převzali otěže zápasu a po několika brankových příležitostech jsme vyhráli první poločas 2:0.
    V druhém poločase jsme začali dobře a zvýšili jsme naše vedení na 4:0. Soupeř však snížil z vymyšlené penalty a nedlouho na to, po zmatku v naší obraně, skóroval soupeř po druhé. To však bylo z jeho strany vše, kluci zabrali a dalšími brankami završili naší herní převahu.

Tento zápas přinesl velkou změnu proti předešlým zápasům, a to v proměňování našich brankových příležitostí.
    Skóroval : Dominik Janda 2x, Tomáš Belanec 4x a Havel Nikolas