Kategorie: Ročník 2012/2013

Dorost deklasoval lídra okresního přeboru !

8.6.2013 SK Kdyně 1920 - Sokol Stráž u Tachova 9 : 0 ( 6 : 0 )

Na počtvrté se nám podařilo porazit lídra okresního přeboru dorostu a to rozdílem třídy a bez inkasované branky.  Zápas proti lídrovi soutěže a náš poslední zápas na domácím hřišti v tomhle ročníku jsme zvládli parádně.
  Vše klapalo od úvodních minut jak mělo. Naše bojovnost, nasazení, rychlost a odhodlání vrátit soupeři vše za křivdy z přecházejících zápasů zapříčinilo totální herní propadák prvního týmu tabulky.
  Od kýžené desítky nám chybělo opravdu málo. Soupeř neunesl takovou potupu a dokonce jeden hráč jim v průběhu zápasu utekl ze hřiště.


  Sestava : Krásnický Krása Zbyněk, Janda Džanda Dominik, Cetl Stanley Stanislav, Havel Pepíno Josef, Jehlík Mírass Miroslav, Belanec Tom Tomáš, Kováč Zbyněk, Toman Petr, Havel Honza, Novotný Peter, Sokol Sokolík Jan, Vávra Roman, Zíma Ondra, Šulai Šulín Martin, Toman Márty Martin
   Omluveni : Frank Dominik
   Zraněni : Miroslav Janík, Olex Popadyuk,

  Ač oslabeni o některé hráče jsme paradoxně sehráli jeden z nejlepších zápasů jara.
  Začátek nám vyšel parádně a brzo jsme vedli 4 : 0. Zbyněk v bráně parádním zákrokem = vytažená střela mířící do šibenice, si vychytanou nulu zasloužil.
  První gól po pár vteřinách vstřelil Míra Jehlík, na něj následně navázal Márty, který nevypustil svůj náběh a vyraženou střelu brankářem sám uklízí do sítě.
  Pak už začal koncert našeho útočníka Tomáše Belance, který nasázel soupeři 7 branek !!! Pochopitelně bez dřiny ostatních hráčů, množství vybojovaných soubojů, narážeček, přesných přihrávek a centrů za obranu by se to nepovedlo.
  Skvěle zahráli i všichni střídající hráči. Prostě jedním slovem paráda... od brankáře, po obránce, zálohu i útok.  Pohled trenérů :
  Kluci skvělý výkon - teď oplatíme porážku z minulého kola Chodskému Újezdu a je hotovo !!!
  Skóroval :
  7x Tomáš, Míra, Márty
  Tresty :
  žlutlá karta - Miroslav J.

Foto ze zápasu zde :

Tabulka zde :


Další zápas :
NE 16.6.2013 – Chodský Újezd, odjezd ze hřiště v 08.00 hodin !

Přehled zápasů dorostu - ročník 2012/13

Kdyně vždy uvedena jako domácí tým.

Podzim = I. a II. kolo; jaro = III. a IV. kolo

SOUPEŘ I.kolo II.kolo III.kolo IV.kolo
Kvíčovice 1 : 1
1 : 2
3 : 0
5 : 0
Poběžovice 2 : 2
2 : 0
4 : 0
1 : 0
Klenčí p./Č. 7 : 2
1 : 0
5 : 0
2 : 2
Stráž u T. 2 : 3
0 : 0
1 : 2
9 : 0
Ch.Újezd 3 : 2
2 : 2
1 : 6
- : -
print Formát pro tisk