7.10.2012 Chodský Újezd - SK Kdyně 1920 2 : 2 ( 1 : 0 ) PP 15 : 16

Druhé kolo podzimní části soutěže jsme začali remízou.

Sestava : Zbyněk Krásnický, Honza Sokol, Ondra Zíma, Nik Havel, Olex Popadyuk, Zbyněk Kováč, Dominik Janda, Míra Jehlík, Tomáš Belanec, Petr Toman, Kuba Král, Marek Hamrus, Honza Havel, Pepa Havel
      Omluveni : Miroslav Janík, Martin Toman, Roman Vávra

První poločas jsme hráli velmi špatně.
    Nedokázali jsme si přesně přihrát, chyběla fotbalová myšlenka. Navíc jsme zbrkle a zbytečně zakopávali míče.
    Výše uvedené bylo příčinou vedoucího gólu domácích. Soupeř zaslouženě první poločas vyhrál 1 : 0.

Druhý poločas byl z naší strany úplně o jiném fotbale.
    Včas jsme k soupeři přistupovali, dokázali jsme si více jak jednou přihrát a tlačili jsme se do zakončení. Naší herní převahu v druhé půli zápasu jsme proměnili ve vedení 1 : 2, kdy jsme dokázali dohrát odražené míče - Pepíno a Tomáš.
    Soupeři se však z ojedinělého protiútoku podařilo vyrovnat na konečných 2 : 2.

Následoval nekonečný penaltový rozstřel - série 18 penaltových kopů, který jsme nakonec dokázali vybojovat v poměru 15 : 16.

V prvním poločase ( 36 min. ) se po souboji o míč ( viz foto ) zranil a zápas nedohrál Olex. Přejeme mu brzké uzdravení ! Dle posledních zpráv bohužel utrpěl zlomeninu a čeká ho operace.

Za hru v druhém poločase zasluhují hráči pochvalu.

Skóroval : Josef Havel a Tomáš Belanec; králem penaltového rozstřelu se stal Ondra Zíma.