Kategorie: Ročník 2012/2013

Ani Spartak Klenčí nedal našemu dorostu gól !

27.04.2013 SK Kdyně 1920 – Spartak První chodská Klenčí 5 : 0 ( 2 : 0 )

V jarní části soutěže přejel náš dorost dalšího soupeře. Tentokrát jsme protihráčům z Klenčí nedali žádnou šanci.

Série zápasů bez inkasované branky pokračuje - již šestá nula za sebou a to i díky chycené penaltě našim brankářem.
    V sobotu jsme měli tu čest otevřít jako první tým SK Kdyně hlavní hřiště. Premiéra byla velmi úspěšná. První poločas snad z přemíry snahy nebyl tak líbivý, ale góly na sebe nenechaly dlouho čekat.

Sestava : Krásnický Zbyněk, Janda Džanda Dominik, Zíma Ondřej, Havel Stanley Martin, Toman Márty Martin, Havel Niky Nikolas, Frank Dominik, Havel Pepíno Josef, Jehlík Mírass Jehlík, Belanec Tomáš, Kováč Zbyněk, Toman Petr, Havel Honza, Novotný Peter, Vávra Roman
      Omluveni : Sokol Jan
      Zraněni : Miroslav Janík, Olex Popadyuk

První poločas :
    1:0 Dominik F. posílá centr před bránu, který hostující obránce rukou sráží. Penalta a Ondra bezpečně proměňuje střelou po zemi a k tyči. Hra se poté mění o boj ve středu hřiště. Snaha o rychlé střídání našich krajních záložníků přináší ovoce. V polovině poločasu dostává balon na hranici velkého vápna Tomáš a tvrdou střelou ke vzdálenější tyči nedává brankářovi žádnou šanci. 2:0.

Druhý poločas :
    Do druhého poločasu jsme nastoupili se snahou hrát více kombinační fotbal po zemi. To se ukázalo jako dobrý tah. Hned v úvodu druhého poločasu, po krásné kombinaci, opět náš střelec Tomáš navyšuje naše vedení na 3:0.
    Poté přichází velmi zajímavý moment dnešního utkání. Soupeř se probíjí do našeho velkého vápna a Peter N. ho nedovoleně posílá k zemi !!!
    POKUTOVÝ KOP !!!
    Peter žlutá karta. S naší sérií bez inkasované branky to v tuto dobu nevypadá dobře. Ale Zbyňďa si tentokrát nulu vychytal skvělým zákrokem - penaltu bravurně kryje !!! To tým ještě více nakoplo a od té doby jsme byly na hřišti už jen my. Kombinační hrou si připravujeme šanci za šancí. A další branka visí ve vzduchu.
    4:0 opět Tomáš, který tak dovršil svůj hattrick. Soupeř působí odevzdaně ale my nedokážeme proměnit další šance....
    5:0 Tomáš střílí z hranice velkého vápna, brankář míč vyráží a v dnešním zápase skvěle hrající Márty korunuje svůj dnešní výkon gólem.

Pohled trenérů :
    Užijte si pálení čarodějnic a proto středeční trénink rušíme.
    V pátek trénink je normálně, čeká nás velmi pikantní zápas ve Stráži s místním Sokolem, který je také na jaře zatím bez porážky. Bude to boj.