Kategorie: Ročník 2012/2013

Zatím nejkvalitnější soupeř jara,tvrdě prověřil naše mužstvo ml.žáků!

3.5.2013 Horšovský Týn-Kdyně 1:4

FC Dynamo H.Týn-SK Kdyně 1920 1:4 (0:1)


Po posledních výsledcích našeho dalšího soupeře z H. Týna(remíza s týmem Kolovče a těsná výhra s mužstvem Poběžovic,kterým každý naděluje minimálně deset branek v každém soutěžním kole),jsme zvažovali nasazení"B"mužstva ml.žáků pro získání nových zkušeností v mistrovských zápasech,ale nakonec jsme se rozhodli,že neponecháme nic náhodě a odjedeme v silné sestavě a vyplatilo se.
Bez některých opor mužstva,kteří jsou ve stavu nemocných,nebo jsou vzdáleni několik set kilometrů od domova z rodinných důvodů a včas neomluvených hráčů na tento zápas(viz-tresty jednotlivců),jsme odjížděli k mistrovskému utkání pouze s jedním náhradníkem!(Pochvalu zaslouží Chytil Jozef a Černý Dominik,kteří bez váhání přerušili trénink a odcestovali s námi do H.Týna)-(viz.-tresty jednotlivců-prominutí trestu.)
Od prvních minut zápasu bylo vidět,že se soupeř na nás velmi dobře připravil.Hrál tvrdě na tělo a nedával nám vůbec žádný prostor pro klidnou kombinaci.I když,jak už jsme u našeho mužstva zvyklí,jsme drželi míč na svých kopačkách po většinu zápasu,ale díky velmi disciplinované hře a hlavně obraně soupeře jsme si dokázali vytvořit je pár šancí a naštěstí jsme jednu z nich,dvě minuty před koncem prvního poločasu dokázali proměnit.


Celý první poločas se hrál v obrovském tempu a jelikož je naše mužstvo velmi dobře fyzicky připravené,už předem jsme věděli,že pokud se soupeři nepodaří v začátku prvního poločasu srovnat skóre,neměly by v dalším průběhu zápasu nastat větší komplikace a to se také potvrdilo.
Brzy jsme vedení navýšili až na rozdíl čtyř branek a soupeř pomalu,ale jistě odpadával.
Minutu před koncem zápasu se podařilo H.Týnu snížit na 1:4 po rohovém kopu.
Všichni hráči zaslouží pochvalu,za bezchybné plnění úkolů,zadaných trenéry.
Foto-seriál vytvořil pan Kolerus Josef st.Děkujeme.

Poznámka trenéra:
Kdyby jsme s takovým soupeřem hráli každý týden,posunulo by to kvalitu naší hry daleko rychleji dopředu.Smekám,před výkonem mladých hráčů a jejich trenérů z H.Týna!

Branky:

1- Hranáč Robin asist.-Černý Dominik
2- Hranáč Robin (po opakované střele)
3- Černý Dominik asist.-Hranáč Robin
4- Černý Dominik asist.-Hranáč Robin

FOTO ZE ZÁPASU

Sestava: Paroubek Tomáš,Nový Martin,Hranáč Robin,Kolerus Josef,Čácha Jan,Černý Dominik,Petrželka Vojtěch,Chytil Jozef,Gondek Patrik.

Doprava:Hranáč,Petrželka,Čácha,Kolerus.

Upozornění trenérů:
Vážení rodiče,nezasahujte prosím do systému discipliny a výchovy žáků SK Kdyně.Nedokážete si představit,jak ulehčíte trenérům práci.Děkujeme.

print Formát pro tisk

Komentáře rss

Přidat komentář >

Nebyly přidány žádné komentáře.