Kategorie: Ročník 2012/2013

Upracované vítězství mladších žáků v Holýšově

26.4.2013 Holýšov-Kdyně 1:3

FK Stafin Holýšov-SK Kdyně 1920 1:3 (0:1)

Velmi těžký soupeř Nás čekal v pátečním odpoledni v Holýšově.První poločas jsme soupeře do šance nepustili,drželi jsme míč na svých kopačkách a vypracovali jsme si dostatek vyložených šancí a kdyby alespoň třetina byla proměněna,bylo by konto soupeře zatíženo minimálně třemi góly.Ve většině těchto šancí,chyběla přesnější finální přihrávka a přesnější zakončení.
Potřebovali jsme nutně vstřelit branku,protože nervozita stoupala.Asi deset minut před koncem poločasu,se rozhodl Robin vzít zodpovědnost na sebe a z pozice stopera,prokličkoval středem celé hřiště a poslal Trumpína do jedné z jeho „tutovek" a tentokrát,i když s velkou dávkou štěstí,ji proměnil.Poločas 0:1.
Druhý poločas jsme po drobných úpravách v sestavě,soupeře opět přehrávali a dostávali se do šancí,ale branku ne a ne vstřelit.Asi v polovině druhého poločasu,po několika závarech před brankou soupeře,konečně přichází dvoubrankové vedení,kdy skóruje Robin technickou střelou přímo z rohového kopu.
Po pěti minutách soupeř snižuje z přímého kopu,po „vymetení"pavučinky z levé šibenice naší branky a nervozita opět stoupá.....
Přichází další série šancí,které nedokážeme proměnit.Trumpíno se několikrát objevuje sám před brankářem a neproměňuje ani jednou.
Poslední úder přichází opět z Robinových kopaček.Tentokrát po průniku z pravé strany a milimetrové přihrávce na Adama Kravce,který se ocitá sám před brankou a i když netrefil míč přesně,do brány se díky bohu dostal.Posledních několik minut už jsme si pohlídali.

Fotografie ze zápasu

Sestava:Paroubek Tomáš,Nový Martin,Hranáč Robin,Petrželka Vojtěch,Kravec Adam,Kolerus Josef,Čácha Jan,Trumpeš Martin,Černý Dominik,Jakuš Karel.