Kategorie: Ročník 2012/2013

Střelecké trápení mladších žáků s Mrákovem

10.5.2013 Kdyně - Mrákov 1:0 (1:0)

SK Kdyně 1920-Sokol Mrákov 1:0 (1:0)

Páteční utkání s Mrákovem mělo splnit jediný účel,a to získání nových zkušeností začínajících,méně zkušených a mladších hráčů v mistrovském zápase. Sestava,doplněná několika zkušenějšími hráči, měla zaručit už v prvním poločase dostatečný náskok,aby všichni nominovaní hráči odehráli co nejvíce v tomto utkání.
Šance, které jsme si v prvním poločase vytvořili by bohatě očekávaný náskok vytvořili,ale museli bychom je proměnit. Několik málo minut před koncem poločasu se ujímáme vedení z pokutového kopu, tak alespoň trochu klidu na přestávku.

Po několika minutách od začátku druhého poločasu,ještě než jsme se stačili rozkoukat,dostává i náš soupeř možnost pokutového kopu, po zbytečné chybě v obraně, ale Tomáš Paroubek opět ukazuje svou silnou zbraň a penaltu likviduje.
Od té doby už hrálo na hřišti jen jedno mužstvo a soupeři pomalu začaly docházet síly.
Myslel jsem, že už jsem za celý život, co se týče neproměňování vyložených šancí, zažil všechno, ale tento zápas,mé zkušenosti ještě obohatil! Soupeře jsme nepustili přes polovinu a šance střídala šanci. Jako kdyby si všichni hráči,kteří se do šancí dostávali řekli, budeme střílet do brankáře,ať stojí kde stojí....
Pět vyložených šancí v prvním poločase a minimálně deset ve druhém a konečný výsledek   1:0!

Branka: Čácha jan (PK)