Kategorie: Ročník 2012/2013

Mladší žáci získali další tři body

13.10.2012 Kdyně-Domažlice C 3:0

Kdyně - Domažlice C ............. 3 : 0 (2:0)


Zisk dalších tří důležitých bodů náš tým posouvá k vrchním příčkám tabulky, což je velice pozitivní a motivující fakt vzhledem ke zkušenostem, které má velká většina hráčů hrajících v této sezóně kategorii mladších žáků. Je potřeba přiznat, že tentokrát jsme narazili na velice houževnatého soupeře především v defenzivní činnosti. Holky z domažlického céčka nám nedaly nic zadarmo a vletěly do tohoto utkání, jak se říká „ od podlahy". Ten, kdo včas nenahrál, nebo se snažil příliš kličkovat většinou dost tvrdě narazil .... Některá děvčata soupeře byla opravdu narostlá a tak budila respekt už jen při příchodu na hřiště. Naštěstí jsme si i s tímto poradili a utkání, ve kterém měla Kdyně většinu času jasnou územní převahu jsme dotáhli do vítězného konce. Doufám, že dosavadní výsledky budou naše hráče i nadále motivovat a hnát je za dalšími vítězstvími. Každý z nás ví, že je stále mnoho věcí a především technických dovedností (první dotek s balónem), na kterých musí velká většina týmu hodně zapracovat. Doufám, že snad právě dosavadní úspěchy budou naše kluky hnát k naprosté důslednosti a snaze se neustále zlepšovat. Zápasů nás čeká ještě spousta, tak „s chutí do toho".

1.POLOČAS
1:0 Esíčko přízemní střelou z trestného, kterému předcházel faul na Adama Kravece
2:0 Karel Jakuš, který střelou ze střední vzdálenosti prostřelil brankáře

2.POLOČAS
3:0 Jožin Chytil po pěkné akci začínající u Karla Jakuše a následné kombinaci mezi Adamem Nečinou a Václavem Černým, který adresoval finální gólovou přihrávku

FOTO ZE ZÁPASU


Sestava:
Paroubek Tomáš,Barhoň Tomáš,Kravec Adam, Gondek Patrik,Kullač Štěpán,Radlinger Václav,Černý Václav, Černý Dominik, Nečina Adam, Málek Vladimír, Jakuš Karel, Kolerus Josef, Nový Martin, Čácha Jan, Chytil Jozef.

print Formát pro tisk

Komentáře rss

Přidat komentář >

Nebyly přidány žádné komentáře.