Kategorie: Ročník 2012/2013

Mladší žáci přivezli tři body z Poběžovic

15.9.2012 Poběžovice-Kdyně 0:5

Poběžovice - Kdyně ............. 0 : 5 (0:3)

V tomto zápase jsme získali další tři velmi důležité body. Kluci makali, snažili se a především v prvním poločase měli o něco více ze hry oproti našemu soupeři. Byly k vidění pěkné akce na obou stranách a kdyňští mladší žáci dokázali do poločasu tři využít. Ve druhé půli se obraz hry poněkud změnil a Poběžovice převzali většinu iniciativy na svou stranu. Musíme přiznat, že ve druhé polovině zápasu byl soupeř lepším týmem. Takový je ovšem fotbal. My jsme měli nahráno a tak jsme hrozili především z protiútoku což nám samozřejmě vyhovovalo. Výsledkem bylo využití jednoho z nich. Na našich hráčích je vidět velká snaha s potřebnou bojovností a vzhledem k tomu, že jsou vlastně ještě na začátku své kariéry, věřím, že i nadále budou poctivě makat a zlepšovat své fotbalové dovednosti. Už dnes jsou pokroky viditelné. Kluci vydržet ...

FOTO ZE ZÁPASU

1.POLOČAS
0:1 První branku vstřelil Patrik Gondek po přihrávce od Vojty Petrželky
0:2 Dominik Černý umístěnou střelou nedal brankáři soupeře šanci
0:3 Štěpán Kullač kterému výborně přihrával po úniku přes pravou stranu hřiště Václav Radlinger

2.POLOČAS
0:4 Váslav Radlinger po rohovém kopu Karla Kufnera
0:5 Opět Václav Radlinger umístěným trestným kopem do šibenice soupeřovi branky. Této standartní situaci předcházel rychlý protiútok po ose Kufner, D.Černý, Kullač.

Sestava:
Tomáš Paroubek, Štěpán Kullač, Karel Kufner, Karel Jakuš, Václav Černý, Patrik Gondek, Dominik Černý, Václav Radlinger.
Jako vyztužení obranných řad se na postu stopera střídali Vojta Petrželka a Jan Čácha