Kategorie: Ročník 2012/2013

Mladší žáci jednoznačně porazili Horšovský Týn

29.9.2012 Kdyně-Horšovský Týn 5:0

Kdyně - Horšovský Týn ............. 5 : 0 (2:0)


Už podle konečného výsledku je viditelné, že k tomuto zápasu přistoupili naši hráči velice zodpovědně a touha porazit doposud naplno bodující tým soutěže mladších žáků byla jasně zřejmá. Kluci hráli opravdu velmi dobře a po prvních patnácti minutách utkání, kdy se jevil zápas velice vyrovnaně poprvé Kdyňáci udeřili rychlou rozehrávkou rohového kopu a perfektní šibenici Esíčka. Od této chvíle jsme soupeře začali jednoznačněji přehrávat a Horšovský Týn se dostával do větších šancí v podstatě jen sporadicky. Na rozdíl od minulého zápasu jsme vytvářeli minimum chyb a na naší hře to bylo ihned patrné. Kluci velmi dobře a pohodlně kombinovali a navíc jsme dokázali proměňovat vyložené šance. Trumpínovi se na Horšovský Týn tradičně daří. Musím pochválit všechny naše hráče za nasazení a touhu vyhrát, přesto bych v tomto zápase osobně vyzdvihnul Pepu Koleruse , který na postu středního záložníka sehrál víc než velmi dobré utkání, což se projevilo i počtem asistencí. Bez jedné branky byl Pepa u všeho podstatného a navíc jeho pojetí hry uprostřed hřiště bylo velmi zodpovědné. Jen tak dál a do dalších zápasů přeji všem hráčům kdyňského klubu mnoho úspěchů.

1.POLOČAS
1:0 Esíčko střelou z „jedničky" do šibenice po rychle rozehraném rohovém kopu Trumpína
2:0 Trumpíno po narážečce s Pepou Kolerusem

2.POLOČAS
3:0 Trumpíno po jeho typickém úniku z pravé strany, které předcházela dokonalá kolmá přihrávka od Pepy Koleruse.
4:0 Trumpíno střelou po zemi na vzdálenější tyč soupeřovo branky, když před tím obdržel nahrávku opět od Josefa Koleruse.
5:0 Vašek Černý, který dloubáčkem překonal brankáře a samozřejmě mu finální nahrávku směřoval Pepa Kolerus

FOTO ZE ZÁPASU

Sestava:
Paroubek Tomáš, Černý Václav, Černý Dominik, Gondek Patrik, Jakuš Karel, Kravec Adam, Kufner Karel, Kullač Štěpán, Nečina Adam, Radlinger Václav, Barhoň Tomáš, Čácha Jan,Chytil Jozef, Kolerus Josef, Nový Martin, Petrželka Vojtěch, Trumpeš Martin.

print Formát pro tisk

Komentáře rss

Přidat komentář >

Nebyly přidány žádné komentáře.