Kategorie: Ročník 2012/2013

Čerství mistři Domažlického okresu rozdrtili i druhý tým OPMŽ!

24.5.2013 Kdyně - Domažlice B 7:1 (4:1)

SK Kdyně 1920- Jiskra Domažlice „B" 7:1 (4:1)

Mladší žáci SK Kdyně neponechali nic náhodě a již dvě kola před koncem soutěže okresního přeboru, si zajistili celkové prvenství.
Oslabeni o tři nemocné hráče, včetně brankáře, jsme i přes to od prvních minut dostali soupeře pod tlak důrazným napadáním už v jeho obraném pásmu. Výbornou kombinační hrou, jsme si vytvářeli spoustu šancí a do konce prvního poločasu jsme dokázali čtyři proměnit. Soupeř zaznamenal čestný úspěch až ve třetí minutě nesmyslného nastavení prvního poločasu, po chybě obránce, který si vzhledem k jeho věku, jednu chybičku dovolit může...
Druhý poločas začal stejně jako první, ale po prostřídání mužstva z důvodů šetření sil na zápasy příštích dnů, se lehce do hry dostal i soupeř a dokonce mohl i snížit stav po nesmyslném odpískání pokutového kopu, kterému se divili i trenéři soupeře, ale náš náhradní brankář penaltu likviduje.
Po návratu k základní sestavě na několik posledních minut, ještě kosmeticky upravujeme skóre na 7:1.
Je třeba všechny hráče pochválit za předvedenou hru, bojovnost, nasazení a hlavně chytrost při kombinacích a narážečkách.

Vše dopadlo tak, jak bylo naplánováno a s týmem mladších žáků se předčasně loučí největší tahouni loňského i letošního soutěžního ročníku okresního přeboru a do posledních dvou utkání již nenastoupí: Hranáč Robin, Trumpeš Martin, Nový Martin a Kolerus Josef.
Děkujeme kluci za to, co jste pro tým mladších žáků udělali.
Ostatním hráčům, přejeme v posledních dvou zápasech, které nás ještě čekají, hodně štěstí.