Kategorie: Ročník 2012/2013

Starší žáci nedokázali přetlačit Postřekov

26.5.2013 Postřekov - Kdyně 1:0 (1:0)

Postřekov - Kdyně ..............1:0 (1:0)


V Postřekově nás přivítalo velmi nepříznivé chladné a deštivé počasí, které je nepříjemné jak pro samotné hráče, tak pro diváky. Nicméně hrát se šlo a kluci měli šanci ukázat, jak se s tímto dokáží vyrovnat. V prvním poločase měl soupeř ještě dostatek sil a tak se hrál opticky vyrovnaný fotbal, ve kterém jsme byli ovšem více aktivnější a na těžkém terénu také techničtější. Postřekov těžil především z protiútoků a převahy urostlejších hráčů, které bylo v mnoha případech těžké přetlačit. Naneštěstí při jednom z postřekovských protiútoků a naprosto korektním souboji mezi naším obráncem a útočníkem soupeře v našem pokutovém území došlo k odpískání faulu, který viděl zřejmě jen rozhodčí. Upozorňuji, že i trenéři soupeře byli tímto verdiktem dost překvapeni. Poločas jsme tedy prohráli jedna nula.
Ve druhé polovině zápasu se už hrálo v podstatě jen na jednu branku a naši hráči si vytvořili velké množství příležitostí. Bohužel v koncovce selhávali i ti nejzkušenější hráči a snad i proto jsme nedokázali toto utkání zvrátit na svou stranu. Je trochu potupné prohrát zápas nesmyslnou penaltou proti soupeři, kterého jsme většinu zápasu drželi pod tlakem, ale pokud nezlepšíme koncovku, tak prostě vyhrávat nebudeme. Fotbal sice hrajeme poměrně pohledný, ale bez gólového koření je konečný dojem srážen. Nicméně i přes tuto prohru se kdyňští hráči nemají za co stydět a myslím, že všichni vědí, kde mají rezervy a co je potřeba zlepšit, protože v příští sezóně už pojedeme na ostro.

FOTOGRAFIE ZE ZÁPASU

Sestava:
Homolka Zdeněk, Benda Vojtěch, Kolerus Josef, Hranáč Robin, Nový Martin, Černý Dominik, Kravec Adam, Trumpeš Martin, Jeřábek Petr, Jeřábek Tomáš, Petrželka Vojtěch, Štefek David, Oláh Sebastián, Gondek Patrik, Červenka Karel

print Formát pro tisk

Komentáře rss

Přidat komentář >

Nebyly přidány žádné komentáře.