Kategorie: Ročník 2012/2013

Starší žáci jasně přehráli Holýšov

9.6.2013 Kdyně - Holýšov 4:1 (1:0)

Kdyně - Holýšov ..............4:1 (1:0)


Starší žáci odehráli před domácími diváky velmi kvalitní utkání okořeněné naprosto jednoznačným a zaslouženým vítězstvím. Pravdou je, že na začátku utkání naši hráči hráli podivný nakopávaný fotbal bez jakéhokoliv nápadu a kombinace přesně ve stylu našeho soupeře. Naštěstí toto trvalo pouze prvních deset minut a kluci zavčasu pochopili, že takto se určitě vyhrát nedá. Kdyňští hráči začali využívat křídelních prostor, míč šel rychleji od nohy a díky tomu jsme postupně našeho soupeře dostávali pod tlak. Díky rychlé křídelní hře, kvalitní kombinaci ve středu hřiště a perfektně pracující obraně jsme soupeři dovolili pouze ojediněle náhodné akce. Jediná škoda byla, že se nám do poločasu podařilo prosadit pouze jednou a utkání tak bylo stále otevřené. První branku vstřelil Trumpíno který na začátku celé akce dostal pěkný centr směřující ze středu hřiště do křídla a následné rychlé narážečce s Vojtou Petrželkou. Na konci celé akce se Trumpíno hnal sám proti brankáři a střelou po zemi skóroval.
Na začátku druhého poločasu bohužel přišlo vyrovnání soupeře z pokutového kopu, který byl odpískán po skrumáži před naší brankou. Toto vyrovnání naše hráče paradoxně vyburcovalo ještě k lepšímu výkonu a po několika minutách se po faulu na Karla Červenku kopala penalta na druhé straně. Tu s přehledem a chladnou hlavou zužitkoval Vojta Benda. Převaha kdyňských starších žáků byla patrná a odměnou za to jim byl nabídnut další pokutový kop po neuvěřitelné kose na Trumpína, který postupoval po pohledné kombinaci směrem do odkryté branky soupeře. Míč na značku pokutového kopu si postavil opět náš nejzkušenější hráč Vojta Benda a s přehledem proměnil. Poslední branku připravili kluci z pravé strany, kdež se po několika přihrávkách dostal k míči Trumpíno, elegantně obešel obránce a přihrál Zdenkovi Homolkovi, který stál úplně osamocený před brankou soupeře. Proměnění této stoprocentní šance bylo vlastně povinností i pro hráče, který většinu času na hřišti stojí ve vlastní brance. Díky této Zdeňkovo trefě jsme nakonec zvítězili o tři branky. Myslím si, že takováto výrazná výhra byla zasloužená a přeji klukům, aby se jim podobně dařilo i v posledním utkání proti Meclovu.

FOTOGRAFIE ZE ZÁPASU

Sestava:
Paroubek Tomáš, Benda Vojtěch, Kolerus Josef, Hranáč Robin, Nový Martin, Kravec Adam, Trumpeš Martin, Jakuš Karel, Jeřábek Petr, Jeřábek Tomáš, Petrželka Vojtěch, Červenka Karel, Homolka Zdeněk

print Formát pro tisk

Komentáře rss

Přidat komentář >

Nebyly přidány žádné komentáře.