Kategorie: Ročník 2012/2013

První zápas starších žáků na jaře se vydařil

14.4.2013 Koloveč-Kdyně 0:2

Koloveč - Kdyně ..............0 : 2 (0:1)


V prvním zápase jarní části sezóny čekal na starší žáky velice těžký soupeř, který vede s poměrně značným náskokem celou soutěž. Pravdou je, že s Kolovčí jsme vždy odehráli velice kvalitní utkání avšak bez tíženého výsledku. Této statistice ale udělili naši hráči jednoznačnou stopku. Kluci opět hráli velice pohledný kombinační fotbal za což byli po právu odměněni vedoucí brankou. Tu vsítil Vojta Benda povedenou střelou pod víko, když mu před tím „namazal" Karel Červenka. Pokud shrneme první poločas, tak Kdyně zaslouženě vedla a Koloveč se marně snažila něco vymyslet na naší dobrou hru. Druhý poločas už byl jednoznačně v naší režii a dokonce jsme dvacet minut nepustili soupeře přes půlku. V úplném závěru utkání naši hráči sice trochu polevili ze svého tempa, ale to už bylo za stavu dva nula a tak si myslím, že nato měli i trochu nárok. Pro upřesněnou, druhou Kdyňskou branku vstřelil Dominik Černý po přiťuknutí od Vojty Petrželky.


Všichni hráči zaslouží velkou pochvalu, za to jak dokázali jednoznačně přehrát první tým tabulky a také za to s jakým nasazením do tohoto utkání vstoupili a dokázali ho udržet téměř až do konce. Velice kladně hodnotím bojovnost vše hráčů i přes značný výškový a věkový hendikep. Pokud budou všichni hrát tak jako v tomto utkání, můžeme čekat další pěkné zápasy a troufám si tvrdit, že i vítězství !!!

FOTOGRAFIE ZE ZÁPASU


Sestava:
Červenka Karel, Trumpeš Martin, Petrželka Vojtěch, Paroubek Tomáš, Nový Martin, Kravec Adam, Kolerus Josef, Gondek Patrik, Hranáč Robin, Homolka Zdeněk, Čácha Jan, Benda Vojtěch, Barhoň Tomáš, Černý Dominik.


Doprava na utkání:
Hranáč, Trumpeš, Kolerus, Benda, Petrželka, Nový

print Formát pro tisk

Komentáře rss

Přidat komentář >

Nebyly přidány žádné komentáře.