Kategorie: Ročník 2012/2013

Dobrý výkon starších žáků s Kolovčí

13.10.2012 Kdyně-Koloveč 1:3

Kdyně - Koloveč ..............1 : 3 (1:1)


Druhé podzimní utkání s naším soupeřem skončilo stejným výsledkem jako to první. Tentokrát jsme ovšem začali utkání o poznání lépe, protože už v polovině prvního poločasu jsme se ujali vedení po nakrátko rozehraném rohovém kopu mezi Vojtou Bendou a Trumpíném, následném vyšachování soupeřovo obránců a pěkném centru Vojty, který dokázal dokonale zužitkovat Karel Jakuš. Ano hráli jsme opravdu dobře a především kombinací v poli jsme soupeře přehrávali. Bohužel jsme se nedokázali ubránit chybám, které soupeř trestal. Po jedné takové se dostali hráči Kolovče do protiútoku, který výtečně zužitkovali. Zápas se musel divákům velmi zamlouvat, protože i ve druhém poločase se hrál oboustranně pohledný fotbal se spoustou šancí. Starší žáci SK Kdyně hráli i přes svůj mladý věk velice dobře a myslím si, že byli po většinu utkání lepším týmem. Bohužel se u nás projevila nezkušenost se zakončováním vypracovaných akcí na velkém hřišti, což bylo v tomto zápase rozhodující. I Koloveč se snažila presentovat slušným fotbalem a naneštěstí pro nás dokázala své příležitosti dotáhnout do gólového konce.
Přesto, že se nám nepodařilo uhrát lepší výsledek, je dojem z tohoto zápasu výborný a všichni hráči do jednoho zaslouží obrovské uznání a pochvalu. Pokud budeme v tomto herním trendu pokračovat i nadále určitě se dostaví i výsledky. Ty nejsou zatím zas tak důležité, protože všichni víme, že se tento velice mladý tým připravuje především na příští sezonu a tato je hlavně o sbírání zkušeností. Ještě jednou tedy velké poděkování všem starším žákům SK Kdyně 1920.

FOTO ZE ZÁPASU

Sestava:
Paroubek Tomáš, Homolka Zdeněk, Benda Vojtěch, Hranáč Robin, Kolerus Josef, Nový Martin, Petrželka Vojtěch, Trumpeš Martin, Barhoň Tomáš, Jakuš Karel, Čácha Jan, Kravec Adam, Chytil Jozef, Štefek David, Gondek Petr, Černý Dominik, Radlinger Václav

print Formát pro tisk

Komentáře rss

Přidat komentář >

Nebyly přidány žádné komentáře.