Kategorie: Ročník 2012/2013

Další nešťastná prohra starších žáků

5.5.2013 Holýšov-Kdyně 2:0

FK Stafin Holýšov-SK Kdyně 1920 2:0 (0:0)

Nedělní mistrovské utkání starších žáků v Holýšově mělo vítěze, který si to nezasloužil ani v nejmenším.
Skoro celý první poločas jsme měli soupeře zamknutého na jeho polovině a kromě několika odkopů ze zoufalství, se na naší stranu hřiště nedostal. Bohužel, jsme neproměnili několik velmi dobrých šancí, nastřelili tyč a břevno a tak jsme odcházeli do kabin za stavu 0:0.
Druhý poločas jsme soupeře ze začátku opět přehrávali, a i když se nám kombinace nedařila tak jak jsme si představovali, pořád jsme věřili, že se ve správný čas dostaneme do vedení. Přišlo ale něco úplně jiného! Obrovský šok pro naše mužstvo, z kterého už jsme se až do konce zápasu nevzpamatovali.
Po jednom z dlouhých nákopů se dostal soupeř před naše velké vápno a po závaru a snaze míč odkopnout do bezpečí, rozhodčí nesmyslně píská faul a volný přímý kop.
Věděli jsme, že je zle, protože nákopy obří obrany Holýšova signalizovaly, že pokud se jeden z nich opře do balonu a trefí branku, je to stoprocentní gól a tak se i stalo. Bylo to první ohrožení naší branky v zápase.
Po vynuceném otevření hry a menším kolotoči v sestavě, ve snaze pokusit se alespoň o vyrovnání, inkasujeme těsně před koncem zápasu druhý gól, ale s tím už se musí počítat.
Hráčům, kromě několika neproměněných šancí, nelze vyčíst nic, protože pro řadu z nich, už to byl za tento víkend třetí zápas a už toho měli opravdu dost.