Kategorie: Ročník 2011/2012

Výhra mladších žáků v Mrákově

3.6.2012 Mrákov-Kdyně 0:8

Mrákov - Kdyně ............. 0 : 8 (0:2)

O něco vlažnější, ale přesto velice pohledné utkání sehráli mladší žáci SK Kdyně s Mrákovem. V prvním poločase se soupeř snažil včas přistupovat k našim hráčům a znemožnit jim tak rozehrávku. I přes tento fakt a poměrně nepříjemné dusné počasí se naši kluci dostávali do šancí a soupeři téměř nic nedovolovali. O to víc byl tento zápas složitější pro našeho brankáře, který si moc nezachytal, ale přesto musel být neustále soustředěný na případné protiútoky soupeře. Ve druhém poločase Kdyňáci ještě více přidali a především zjednodušili kombinaci s využitím volného prostoru na celém hřišti. Tyto akce byli opravdu velice pohledné a především velmi účinné, protože ve druhé půli jsme soupeři nastříleli šest branek. Velmi kladně hodnotím fakt, že i přes nepřesvědčivý výsledek prvního poločasu hráli naši hráči fotbal především s rozumem a soupeři čím dál víc nutili náš styl hry. Je příjemné zjištění, že i přes pomalé tempo zápasu kluci nebláznili a na svou šanci si počkali.
Nutno ovšem podotknout (a ví to všichni, co někdy hráli fotbal), že každý tým hraje to, co mu dovolí soupeř. Naši hráči jsou právě ti, kteří téměř pokaždé chtějí hrát dobrý fotbal a určovat průběh hry, proto je důležité, aby se snažili i při těch lehčích zápasech dotahovat své akce důsledně a kvalitně do samotného konce. Právě takovým to zápasem bude i ten příští a samozřejmě nechci shazovat úroveň našeho posledního soupeře v této sezóně, ale myslím si, že kvalitativně jsou karty jasně rozdány. Přeji proto mladším žákům SK Kdyně aby zápas s Domažlicemi „C" zvládli naprosto v klidu a fotbalem se především bavili.

1.POLOČAS
0:1 První branku vstřelil Honza Čácha po kombinaci celého týmu a přesné přihrávce od Robina Hranáče
0:2 Druhý gól byl téměř identický jako první. Branka Honza, přihrávka Robin.

2.POLOČAS
0:3 Pěkná střela Lukáše Sobolíka, které předcházela přihrávka od Vojty Petrželky a chytré přenechání míče Honzou Čáchou.
0:4 Vojta Petrželka po několika narážečkách s Robinem
0:5 Honza Čácha dovršil hattrick, když mu jako dvorní nahrávač v tomto zápase asistoval opět Robin Hranáč
0:6 Tomáš Barhoň, který díky dobrému čtení hry vlétl do rozehrávky soupeře a z voleje prostřelil vše co před ním stálo.
0:7 Další branku dal Tomáš Barhoň levou nohou, když před tím velice pěkně zakombinoval s Robinem
0:8 Poslední branku v poslední minutě utkání vstřelil David Štefek díky svému důrazu po přihrávce od Robina