Kategorie: Ročník 2011/2012

Mladší žáci zvládli zápas se Staňkovem výtečně

29.4.2012 Kdyně-Staňkov 4:2

SK Kdyně-FK Staňkov 4:2 (2:0)

Důležitý zápas mladších žáků se soupeřem, který nás na podzim jako jediný připravil o tři body, i přes to, že jsme byli daleko lepším týmem, se vydařil.
Hned po odpískání jsme kontrolovali hru a přesnou kombinací, pohybem, důslednou a důraznou obranou, která velmi dobře spolupracovala se zálohou a útokem, jsme soupeře, až na několik bezhlavých odkopů k ničemu nepustili.
Vypracovali jsme si řadu šancí, ze kterých se nám podařilo dvě proměnit.
První branka padla po drzém průniku Robina do pokutového území, který se nedal jinak zastavit, než ukázkovou "kosou" soupeřova obránce a rozhodčím nařízenou penaltu s přehledem proměnil Vojta Benda. Druhou branku přidal po pěkné kombinaci celého týmu, střelou do protipohybu brankáře, ve velké pohodě hrající Trumpíno.
Začátek druhého poločasu byl z naší strany velmi ospalý, hráči si zřejmě mysleli, že všechno, co šlapalo v prvním poločase, bude šlapat i v druhém...a úplně samo.....
Soupeř přeřadil na vyšší stupeň a dostal se do hry snížením na 2:1.
Naštěstí tento výpadek netrval tak dlouho, aby stále lepšící se soupeř dokázal vyrovnat.
Po deseti minutách trápení jsme opět převzali iniciativu. Třetí branka padla po závaru před brankou, kde se nejlépe orientoval Trumpíno a pěknou střelou do šibenice nedal brankáři žádnou šanci. Už se v klidu dohrávalo, ale opět jsme po chybě obrany v rozehrávce dali soupeři ještě jednu možnost, dostat se do hry snížením na 3:2.
Naštěstí přišla brzy odpověď v podobě čtvrté branky, která už byla konečná. Robin zatáhl míč po levé straně, nahrál výborně nabíhajícímu Honzovi Čáchovi a po jeho střele, ještě pro jistotu doklepával do prázdné brány.