16.10.2011 Kdyně-Mrákov 4:1

SK Kdyně 1920-Sokol Mrákov 4:1 (1:0)

Sestava: Paroubek Tomáš, Nový Martin, Benda Vojtěch, Šobek Michal, Petrželka Vojtěch, Sobolík Lukáš, Čácha Jan, Chytil Jozef.

Naši kluci, oslabeni o marody Robina a Trumpína trenéry nezklamali a můžu s klidným svědomím říci, že jsme Mrákov s přehledem porazili. Jen ta koncovka....
Opět jsme začali výborně. Soupeře jsme zamkli na jeho polovině a kombinačními akcemi, jsme se dostávali do vyložených šancí snad každé dvě nebo tři minuty, jenže ne a ne se trefit do černého.
Soupeř se za první poločas dostal před naší bránu jen jednou, ale nebezpečí z toho nehrozilo, obrana si plnila svoje povinnosti výborně.
Kdyby první poločas skončil 8:0, nikdo by se nemohl divit. Naštěstí jsme se alespoň v závěru poločasu dočkali vedoucího gólu po pěkné střele Vojty Petrželky.
Místo klidu a zatíženým kontem soupeře několika góly, jsme museli opět do vyčerpávajícího boje.
Druhý poločas začal opět náporem, ale opět jsme se trápili s koncovkou.
Naštěstí jsme nemuseli čekat tak dlouho na uklidňující branku jako v první půli. Dvakrát, krátce po sobě se trefil Jožin a čtvrtý gól vsítil doklepnutím do prázdné brány Lukáš Sobolík.
Soupeř nám gól nedal, ale po rohovém kopu se Tomáš Paroubek snažil vyrazit míč do bezpečí a vyrazil ho přímo do šibenice vlastní branky. Byla to malá chybička, která se stává i profesionálům, takže se nemá za co stydět, naopak, od trenérů zasluhuje pochvalu, za velmi pozorný a koncentrovaný výkon v celém zápase.
Měl jsem v úmyslu vypsat kdo a kolik měl vyložených šancí za tento zápas, ale musel jsem to vzdát...to bych psal a psal a psal a nespal celou noc a ráno, až bych jel do práce, tak bych za volantem usnul a naboural.. a přece tolik pozůstalých tady nemůžu nechat...
Všem klukům děkuji za obrovskou bojovnost.

Napsal: Bohouš

Foto ze zápasu : Kdyně - Mrákov