Kategorie: Ročník 2011/2012

Přípravný zápas dorostu

10.3.2012

Sokol Mrákov - SK Kdyně 1920

Přípravný zápas jsme odehráli na těžkém terénu starého hřiště v Mrákově ( třikrát třicet minut ). V letošním prvním venkovním zápase ( bez venkovního tréninku ) jsme podali vcelku velmi pozitivní výkon.

Sestava :

Mirek Janík, Jan Sokol, Nikolas Havel, Zbyněk Kováč, Petr Toman, Petr Novotný, Josef Havel, Jan Havel, Martin Toman, Roman Vávra, Tomáš Belanec, Jakub Král, Martin Šulai.
    Omluveni : Šleglová Lucie, Popadyuk Olex, Hamrus Marek, Böhm Lukáš, Červenka Karel

Poprvé venku si kopli i naši noví hráči. Věřím, že se do týmu rychle začlení a budou platnými členy. Začátek zápasu byl velmi dobrý, hráli jsme kombinačně a vypracovali jsme si tři šance, které jsme bohužel neproměnili. Poté soupeř dvakrát udeřil po rohových kopech a my se do konce první třetiny už nenašli. Druhou třetinu jsme snížili na 1 : 2, ale místo vyrovnání ( šance jsme měli) jsme vlastními chybami dovolili soupeři odskočit na 1 : 4. Třetí dějství už se nedá popsat jinak, než hra na jedné straně hřiště. Soupeře jsme přehrávali a zároveň jsme zahazovali jednu šanci za druhou.

Konečný výsledek 4 : 3 je pro nás krutý. Neodpovídá naší herní převaze, ale odpovídá naší střelecké produktivitě ( nejméně šest neproměňování gólových šancí, tzv.tutovek ). Kluky musím pochválit za bojovnost, nasazení a snahu o kombinaci, kterou kazil jen teren.