Statek Kostelec / SK Kdyně 1920 ...... 7 : 2 ( 2 : 2 )

Sestava : Sokol Jan, Havel Nik, Kováč Zbyněk, Toman Petr, Popadyuk Olex, Vávra Roman, Vovsík Vasyl, Toman Martin, Havel Josef, Červenka Karel, Belanec Tomáš, Havel Jan, Hamrus Marek, Šleglová Lucie

• 26 min. - další šance : Vasyl, Tomáš a Roman z velkého vápna míří do šibenice, ale brankář vyráží nad
  • 28 min. - akce : Zbyněk, Nik, Pepíno, Márty a Tomášovu střelu domácí brankář opět chytá
  • 31 min. - po akci Nika, Pepína, Mártyho a Tomáš vyrovnává 2:2
  • 38 min. - Tomáš jde sám na brankáře, ale zakončuje těsně vedle tyčky
  • Přestávka přerušuje naší výbornou hru, kdy nepůjčujeme domácím míč. Domácí jsou očividně zaskočeni vývojem zápasu, kdy naši mladící vyučují osmnáctileté v kombinační hře !

2. poločas:

• do druhé půle nastoupili domácí důsledně a hlavně tvrdě
  • 48 min. - soupeř vstřeluje hodně brzy gól střelou z dálky 3:2
  • 49 min. - po faulu na hranici velkého vápna posílá Tomáš střelu z trestného kopu k levé tyči, ale brankář vyráží na roh
  • 50 min. - soupeř jde sám na našeho brankáře a Honza jeho střelu vyráží
  • 51 min. - další naše neproměněná šance
  • 57 min. - na Honzu se řítí "Čert", ale Honza opět skvěle vyráží
  • 63 min. - písknutá přísná penalta domácích 4:2, která náš tým rozhodila. Naše následné herní nesoustředění dalo soupeři prostor ke vstřelení dvou rychlých gólů
  • 66 min. - 5:2 a 67 min. - 6:2
  • 85 min. - domácí vstřelují gól z postavení mimo hru ( které bylo signalizováno ) na 7:2
  • 88 min. - parádní akce našeho týmu na jeden dotek : Roman, Vasyl, Tomáš a Márty vstřílí gól, který nebyl uznán kvůli postavení mimo hru
    Kluci předvedli ( i přes některé chyby ) parádní výkon. Hráli jsme hezký fotbal za který jsme sklidili pochvalu i z řad domácích činovníků a diváků. Je vidět, že náš styl hry dělá soupeřům problémy a že jdeme správným směrem. Chceme pochválit celý tým za neutuchající bojovnost a chuť hrát fotbal. Chválíme fanynky za parádní atmosféru a rodičům za pomoc s dopravou. Trenéři