Kategorie: Ročník 2011/2012

Dorost proti lídru podzimu

02.10.2011

SK Kdyně 1920 / ZD Meclov ...... 0 : 4 ( 0 : 2 )

  Sestava : Sokol Jan, Popadyuk Olex, Kováč Zbyněk, Toman Petr, Havel Nik, Vávra Roman, Böhm Lukáš, Toman Martin, Havel Josef, Belanec Tomáš, Havel Jan, Hamrus Marek, Vovsík Vasyl
  Před dnešním utkání jsme měli možnost sledovat start horkovzdušného balónu ze starého hřiště. Pro mnohé z nás to byl nepopsatelný zážitek o který se s Vámi podělíme několika fotografiemi.
  Dnešní zápas nám zpestřil start balonu, ale hlavně nám všem ukázal, že když budou hráči plnit stanovené taktiky, můžeme hrát vyrovnanou partii i s vedoucím týmem okresního přeboru dorostu. Tým soupeře, po třech kompletně odehraných kolech měl před naším zápasem plný počet bodů a skóre 38 : 4. tj více jak 12 branek za zápas.
  Dosavadní výsledky a postavení soupeře v tabulce vedlo k různým úvahám. Možná se čekal i debakl, ale nakonec to byl zápas se vším všudy až do konečného hvizdu rozhodčího. Všichni hráči dřeli a zaslouží velikou pochvalu. Ukázalo se, že bojovnost, chtít hrát = neschovávat se za hráče, ale nabízet se, hrát po zemi, včasné zpracování balonu a včasná přihrávka, ……. atd, jsou účinné zbraně!
  Chybičky tam byly, ale převažuje optimismus. Proto musíme hrát to co trénujeme a hlavně se nesmíme bát soupeře - to nám svazuje nohy.
  Jen tak dál, trenéři.

Foto ze zápasu zde!  Závěrem se však musím ptát :
 • co dělali tzv.fotbalisti, když tým hrál doma proti lídru okresu. Proč nemohli přijít na zápas a bojovat se svým týmem ?
 • proč někteří zkušenější ( fotbalovější ) hráči si neodpustí průpovídky, výčitky,.... na méně zkušené hráče, když se jim něco nepovede ? Obzvlášť, když také nejsou stoprocentní a také chybují !
 • vím, že je těžké udržet zápasové emoce, ale proč jsme při tom sprostí ?
  Havel

print Formát pro tisk

Komentáře rss

Přidat komentář >

Nebyly přidány žádné komentáře.