Kategorie: Ročník 2011/2012

Chodský Újezd potvrdil roli favorita.

6.5.2012 Chodský Újezd - SK Kdyně 1920 ..... 7 : 2 ( 4 : 1 )

Po vynikajícím začátku v jarní části soutěže se nám třetí zápas dorostu nepovedl.

Sestava : Janík Mirek, Sokol Jan, Toman Petr, Zíma Ondra, Kováč Zbyněk, Vávra Roman, Havel Pepa, Havel Honza, Šleglová Lucie, Novotný Petr, Belanec Tomáš, Toman Martin, Nečina Tomáš, Havel Nik, Král Kuba

Tentokrát soupeř využil náš ospalý začátek. Než se kluci probudili po nejdelší cestě na zápas v této sezóně vedli domácí 2 : 0. V obou případech využil soupeř naše chyby.
    Bohužel nás neprobudil ani kontaktní gól Tomáše na 2 : 1, když Nik přešel dva soupeře a ideálně přihrál do volného prostoru.
    Domácí tým pak celkem v klidu dohrál poločas a navýšil vedení na 4 : 1. Naše neproměněné šance prvého poločasu :
  • Kuba na hranici velkého vápna přehazuje míč na pravou nohu - střela nad
  • Ondra z vlastní poloviny nakopává přímo na soupeřovu bránu, míč před brankářem skáče, gólman se pouze diví - břevno
  • Tomáš v úniku sám na brankáře - trefuje brankáře
    Druhý poločas už byl z naší strany daleko lepší, ale rozjetého soupeře se nám již nepodařilo zastavit. Soupeř navíc proměnil penaltu za nastřelenou ruku a získal výsledkovou jistotu.
    Naší druhou branku zařizuje opět Tomáš - umístěná střela k tyči.
    Šance druhého poločasu :
  • Pepíno s Tomášem přímo ze středového kruhu po rozehrání, pronikají ťukesem do malého vápna. Soupeř v posledním možném okamžiku ukopává míč Tomášovi v nápřahu na střelu
  • Márty v ideální pozici těsně vedle
  • Ondra zahrává přímý kop, brankář vyráží. Pepíno se snaží dorážet, ale brankář opět vyráží na roh
  • Tomáš dvakrát v ideální pozici, bohužel pokaždé střela do brankáře
  • Nik po ideální přihrávce Tomáše, ale také trefuje pouze soupeřovo gólmana

Pomineme-li náš ospalý začátek, kdy jsme vysloveně herně propadávali, zápas rozhodovalo proměňování / neproměňování šancí. Soupeř proměnil skoro všechny a my bohužel minimum !
    Děkujeme rodičům hráčů a Heleně za pomoc s dopravou .