Vítězný vstup starších žáků do letošního ročníku.

Sestava : 1 Benda; 2 Sokol; 3 Kováč; 4 Toman; 5 Šleglová; 6 Vávra "K"; 7 Konůpka; 8 Böhm; 9 Popadyuk; 10 Hranáč; 11 Havel Jos.; 12 Trumpeš; 13 Nový; 14 Červenka a 15 Trumpešová.

• 12.9.2010 Sokol Postřekov - SK Kdyně starší žáci 2 : 5 ( 0 : 3 ).
    • Naši starší žáci zvládli svůj první mistrák vítězně.
      První poločas plnili beze zbytku pokyny trenéra a vše šlo hladce.
      V desáté min. zápasu Hranáč po přihrávce Vávry otevírá skóre utkání a vedeme 0 : 1. Ve dvacáté minutě utkání přesným centrem za obranu nachází Konůpka Havla, který se uvolňuje z levé strany zasekávačkou a zvyšuje na 0 : 2. Poločas uzavírá Konůpka střelou z poloviny hřiště, kdy si soupeřovo brankář sráží míč za svá záda.
      Do druhého poločasu naši hráči nastoupili ležérně – přestali běhat a nechali soupeře hrát. Soupeř ve čtyřicáté minutě z přímého kopu snižuje na 1 : 3 a v šedesáté minutě po vlastním gólu snižuje na 2 : 3.
      V těchto okamžicích zápasu trenér provedl několik změn na hřišti a výsledek se dostavil. Nejdříve Hranáč z přímého kopu umístil míč okolo zdi do horního růžku 2 : 4 a v 66 minutě Hranáč střílí vyražený míč brankářem do branky na konečných 2 : 5
      Velkou pochvalu zasluhuje brankář Benda, který v průběhu utkání zneškodnil několik vyložených šancí soupeře.