29.5.2011 Kdyně-Postřekov 6:0

Sestava : Sokol Jan, Havel Nik, Kováč Zbyněk, Nový Martin, Popadyuk Olex, Vávra Roman, Benda Vojta, Šleglová Lucka, Čácha Jan, Jarolímek Milan, Ticháček Jirka, Petrželka Vojta, Chytil Jožin, Havel Jan, Havel Pepa, Berky Ondra, Hranáč Robin, Toman Petr
    Když se daří.

• Str.žáci - SK KDYNĚ 1920 : Sokol POSTŘEKOV - 6 : 0 ( 1 : 0 )
    • V první půli jsme všechno tlačili středem, nenabízeli jsme se na přihrávku a proto jsme vstřelili jen jeden gól ze skrumáže před brankou se prosadil Milan J. Za zmínku stojí krásná střela do břevna, která ale neskončila gólem.
      Druhý poločas jsme pozměnili sestavu, začali se více nabízet a přišly šance :
    • Roman V. vysunuje Lucku Š. ta zatahuje míč po pravé straně a parádním centrem nachází Pepína, který nekompromisně zakončuje 2:0
    • Další pěkná akce nenechala na sebe dlouho čekat : Jirka T. zatahuje po levé straně přeloboval dva protihráče a úplně volný Robin H. skóruje 3:0
    • Vzápětí JirkaT. z levého rohu velkého vápna přehazuje obloučkem brankáře 4:0
    • Po chybě hostující zálohy se míče zmocnil Milan J., který sám prošel a zvyšuje na 5:0
    • Zbyněk nekompromisně z malého vápna zakončuje skóre na 6:0 po přihrávce Milana J.
      V tomto zápase naše hra v prvém poločase ztratila na lehkosti, mysleli jsme, že se soupeř porazí snad sám. Druhý poločas po druhé brance jsme se opět našli a začali jsme se fotbalem bavit. Odehráli jsme poslední zápas sezony na domácí půdě, tímto chci poděkovat divákům, kteří chodili fandit v hojném počtu.