Starší žáci sehráli dne 21.8. svůj první přípravný zápas této sezóny.
    Sestava : 1 Havel Jan; 2 Toman Petr; 3 Hranáč Robin; 4 Sokol Jan; 5 Vávra Roman; 6 Havel Josef; 7 Havel Martin; 8 Le Minh Chau Michal; 9 Červenka Karel; 10 Havel Nikolas; 11 Nový Martin; 12 Petrželka Vojtěch; 13 Čácha Jan; 14 Benda Vojtěch a 15 Hamrus Marek.

• 21.8.2010 starší žáci SK Kdyně – Tatran Chodov 1 : 2.
    • Naši kluci nastoupili v neúplné sestavě a tak byli doplněny hráči z přípravky a mladších žáků.
      V prvém bezbrankovém poločase jsme si vytvořili jedinou šanci, kdy Robin Hranáč zatáhl míč a odcentroval do vápna. Tam dobře postavený Karel Červenka bohužel trefil soupeřovo brankáře, který míč vyrazil. K vyraženému míči se dostal Nik Havel ale nastřelil našeho hráče postaveného před soupeřovo brankou.
      Druhý poločas pro nás začal špatně, kdy v prvé minutě poločasu se soupeř ujal vedení střelou pod dřevno z velkého vápna.
      Kluci však bojovali a vytvářeli si šance. Ve dvanácté minutě druhého poločasu Vojta Benda povedeným centrem ze třetiny hřiště nachází Nikouše Havla, který však střílí těsně vedle.
      Ve čtrnácté minutě druhého poločasu centr Pepína Havla na Honzu Čáchu, který je sám před brankářem ale neproměnil.
      Dle fotbalového pravidla nedáš – dostaneš : soupeř centruje z pravé strany a náš brankář na míč nedosahuje. Centr nachází volného hráče soupeře, který obelstil naši obranu a střelou pod dřevno zvyšuje na 0 : 2
      Kluci zápas nevzdali a bojovali. Gólu se dočkali po velkém „ostřelování“ branky - Nikem H., Robinem H., Vojtou B., posledním střílejícím a zároveň skórujícím byl Roman Vávra = 1 : 2
      Kluci zasluhují velkou pochvalu za bojovnost.