Kategorie: Ročník 2010/2011

Poslední zápas starších žáků v letošní sezóně .

5.6.2011 Poběžovice-Kdyně 1:1

  Sestava : Sokol Jan, Havel Nik, Kováč Zbyněk, Nový Martin, Popadyuk Olex, Vávra Roman, Benda Vojta, Šleglová Lucka, Čácha Jan, Petrželka Vojta, Chytil Jožin, Havel Jan, Havel Pepa, Berky Ondra, Hranáč Robin, Toman Petr, Trumpeš Martin
  Cenná remíza = 2. místo v okresním přeboru !

 • Str.žáci - POBĚŽOVICE - SK KDYNĚ 1920 - 1 : 1 ( 1 : 0 )
  • K poslednímu zápasu jsme nastoupili bez tří hráčů základní sestavy. Potřebovali jsme získat bod na udržení 2.místa. Po varování trenérů mladších žáků nehrát na remízu jsme domácí tým přehrávali, hlavně ve středu pole a v útoku. Ačkoli byl soupeř v plné síle, vytvořili jsme si daleko více šancí ( Nik, Robin, Roman, Pepíno a Jožin .... ). Po jednom nedorozumění naší obrany šel soupeř sám na našeho brankáře, který na 3x perfektně zasáhl. V nastaveném čase 1.poločasu po našem odpískaném faulu zahrával soupeř trestný kop, který nešťastně propadl Honzovi do brány. O přestávce před 2.poločasem jsme museli tým povzbudit psychicky, protože inkasovaný gol s nimi zamával.
   Na začátku 2.poločasu jsme se chvíli hledali. Náš brankář po několika úspěšných zákrocích vnesl klid do naší hry. Začali jsme soupeře přehrávat. Vytvořili jsme si další pěkné šance ( Roman ze standardní situace přestřelil...... ). Po Honzovo napadání soupeř ztratil balon, který získal Nik a vysouvá přihrávkou za obranu Pepína, který sám proti brankáří nezaváhal. Nerozhodný stav vydržel do konce zápasu.
   V penaltovém rozstřelu uspěl soupeř, ale druhé místo patří KDYNI ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! !
   Je veliká škoda, že soutěž skončila, protože tento tým v posledních 5 zápasech nepoznal hořkost porážky. Předváděl pohledný kombinační fotbal a za to jim patří veliká pochvala. V týmu se vytvořila skvělá parta na které se dá stavět do budoucna. Pochvalu zaslouží i fanoušci a fanynky za neůnavné povzbuzování. Velký dík patří také rodičům za dopravu k venkovním zápasům, bez kterých by to nešlo.
   VŠEM VELKÝ DÍK - TRENÉŔI

  Fotky ze zápasu : http://www.fotbalkdyne.cz/5.6.2011.p215.html

   Zapsal Pavel

  print Formát pro tisk

  Komentáře rss

  Přidat komentář >

  Nebyly přidány žádné komentáře.