15.9.2010 Kdyně-Mrákov 11:1

Sestava : Havel Jan; Havel Josef; Hamrus Marek; Hranáč Robin; Benda Vojtěch; Petrželka Vojtěch; Čácha Jan; Šleglová Lucie; Trumpeš Martin; Nový Martin; Olexandr Popadyuk

• 15.9.2010 SK Kdyně ml.žáci - Sokol Mrákov 11 : 1 ( 5 : 1 ).
    • Dnešní zápas si kluci užili i když počasí fotbalu nepřálo.
      Náš „gólostroj“ načal Alex po Trumpínovo přihrávce – 1 : 0. Na 2 : 0 zvyšuje Trumpíno po Pepínově zpětné přihrávce. Na 3 : 0 dává Benda z dálky, kdy si soupeřovo brankář srazil míč za svá záda. Na 4 : 0 Alex po samostatné akci. 4 : 1 soupeř snižuje z trestného kopu pod břevno a na náš brankář se zapomněl odrazit. Do konce poločasu ještě střelou z dálky Robin na 5 : 1.
      Druhý poločas pokračoval ve stejném duchu. Soupeře jsme přehrávali a do ničeho nepustili. 6 : 1 vlastní po Alexovo rohu. Marek zvyšuje na 7 : 1 když důrazně dohrál souboj před brankářem. 8 : 1 Robin po přihrávce Pepína. 9 : 1 Trumpíno po Robinově přihrávce. 10 : 1 Alex, přihrává Robin a na konečných 11 : 1 Trumpíno po nahrávce Alexe.