První zápas mladších žáků se vydařil.

9.4.2011 Hostouň-Kdyně 1:9

Sestava : Havel Jan, Čácha, Trumpeš, Nový, Chytil, Hranáč, Popadyuk, Havel Jos., Šléglová, Petrželka a Hamrus

• 9.4.2011 Lokomotiva Hostouň - SK Kdyně ( ml.žáci ) 1 : 9 ( 1 : 1 ).
    • Mladší žáci nastoupili k prvnímu zápasu jara bez Vojty B. a Káji Č.. Vojta si plnil školní povinnosti a Kája byl po nemoci.
      Kluci a Lucka začali dobře. Již v druhé minutě zápasu se trefil Robin, když odražený míč po střele Olexe uklidil do branky. Naše hra však v prvém poločase nebyla příliš pohledná. Možná nervozitou, možná malým hřištěm jsme nedokázali kombinovat. Naši hráči sice měli převahu, ale bohužel ji nedokázali zužitkovat.
      I přes to však naše převaha byla patrná. Ale díky nevyužítí našich čtyř vyložených šancí se soupeřovi podařilo srovnat stav na 1 : 1.
      Do druhého poločasu však nastoupilo úplně jiné družstvo. Začala se dařit naše herní kombinace. Začali jsme využívat prostor celého hřiště a tak další branky na sebe nenechaly dlouho čekat.
      1 : 2 Trumpíno rychle rozehrává rohový kop a Robin trefuje brankáře od kterého se míč odráží do branky.
      1 : 3 Vojta P. levou nohou po nahrávce Marka H.
      1 : 4 Trumpíno rozehrává další rohový kop. Před brankářem nepřehledná situace ve které se výborně zorientoval Olex a zavěšuje.
      1 : 5 Náš brankář vykopává, Trumpíno zpracovává a zatahuje míč až na brankovou čáru odkud zpětnou přihrávkou nachází Olexe, který krásně trefuje.
      1 : 6 Opět dorážka Olexe, tentokrát ale po přímém kopu Robina.
      1 : 7 Olex opět po Trumpínovo přihrávce.
      1 : 8 Olex po kombinaci mezi Pepínem a Trumpínem.
      1 : 9 Honza Č. pro přihrávce od soupeře.
      Blahopřejeme Olexovi k pěti vstřeleným gólům v zápase a blahopřejeme Trumpínovi k jeho super hernímu výkonu !