Kategorie: Ročník 2010/2011

Přípravný zápas mladších žáků

SK Klatovy 1898 - SK Kdyně 1920 5 : 1

Zasloužené vítězství mladších žáků Klatov.

Na závěr zimní přípravy se uskutečnil dne 3.4.2011 přípravný zápas mladších žáků proti týmu SK Klatovy 1898.
    Naši kluci neukázali nic z toho, co mají natrénováno. První poločas - 1 : 0 byl pro nás ještě výsledkově přijatelný ale jen díky tomu, že domácí nedokázali vícekrát překonat našeho gólmana. Rychlé dvě branky na začátku druhého poločasu, dostaly naše borce na kolena.
    I takový může být fotbal = zbytečná nervozita, nepovedené přihrávky, odkopávání míče, vzdání zápasu před jeho ukončením, nepřistupování k soupeři, nenabíhání do volného prostoru, nepodržení míče, ......
    Doufáme, že naši hráči nastoupí k prvému mistrovskému utkání jara, tak jak je známe! Že tento zápas si budou pamatovat jako příklad toho, jak se fotbal hrát nemá !