Kategorie: Ročník 2010/2011

Mladší žáci zvládli poslední zápas podzimu a přezimují na prvním místě v okresním přeboru mladších žáků.

7.11.2010 Kout n/Šumavě-Kdyně 1:2

Sestava : 1 Havel Jan, 36 Čácha, 16 Benda, 44 Nový, 2 Chytil, 22 Hranáč, 46 Popadyuk, 19 Havel Jos., 50 Šleglová, 5 Hamrus, 45 Petrželka a 17 Červenka

• 7.11.2010 Sokol Kout n/Šumavě - SK Kdyně ( ml.žáci ) 1 : 2 ( 0 : 2 ).
    • Naše družstvo nastupovalo k zápasu s vědomím, že vítězství bude znamenat první místo po podzimní části okresní soutěže. Na naší hře se tato skutečnost projevovala po celý zápas. Lucka a kluci měli na svých kopačkách nervozitu a nepředváděli náš fotbal.
      První branka v 6 minutě zápasu, když z pravé strany centruje Alex a neobsazený Pepíno má snadnou práci - usměrňuje míč za záda domácího gólmana 0 : 1. Druhá branka ve 13 minutě, kdy Vojta B. přihrává nepřesně na Pepína, soupeř se snaží míč odkopnout, ale Pepíno vybojuje zpět a po samostatné akci zvyšuje na 0 : 2. Pepíno mohl dosáhnout hattrick, když po centru tvrdě hlavičkuje, ale brankář vyráží - škoda.
      Druhá polovina zápasu znamenala ještě více zbrklých a nepřesných přihrávek než první polovina. Ve 36 minutě střelou z dálky ( padáček ) se daří domácímu družstvu snížit na 1 : 2. Náš brankář bohužel střelu neviděl a zaznamenal míč až nad svojí hlavou. Z naší strany snad jediná gólová šance po úniku Alexe mezi dvěma bránícími hráči, ale střela těsně vedle branky.
      Naše družstvo však zasluhuje pochvalu za bojovnost, pomocí které dokázalo dotáhnout zápas do vítězného konce.