Mladší žáci přivezli další body.

26.9.2010 Kvíčovice-Kdyně 0:5

Sestava : Havel Jan, Petrželka, Čácha, Trumpeš, Benda, Nový, Chytil, Šleglová a Havel Jos.

• 26.9.2010 SK Slovan Kvíčovice - SK Kdyně ml.žáci 0 : 5 ( 0 : 3 ).
    • Mladší žáci oslabeni o čtyři hráče ( Červenka - zraněný; Hranáč, Popadyuk - nemocen a Hamrus - zaspal odjezd na zápas ) odjeli do Kvíčovic pro povinné body.
      Zápas byl od začátku utkání ve znamení dobývání jediné brány. Již v druhé minutě se ocitá Trumpíno sám před brankářem, ale minul. Na 1 : 0 dává Vojta B., když po přihrávce Pepína a uvolnění přes dva hráče střílí bodlem pod břevno. Na 2 : 0 zvyšuje Honza Č. po přihrávce Martina T. Následuje druhý gól Honzíka Č. po střele Vojty B., kdy usměrňuje míč za záda brankáře.
      Druhý poločas se odehrál v klidném tempu. Fotbalových akcí zahuštěná obrana soupeře moc nedovolila, ale přes to jsme měli hodně pěkných centrů do pokutového území, bohužel bez gólového zakončení. Na 0 : 4 dává tvrdou ránou po zemi Vojta B. a zapisuje si svůj druhý gól. Poslední vlastní branka byla připsána Lucce Š. kdy po rohovém kopu si soupeř dává vlastní gól na konečných 0 : 5.