Mladší žáci přejeli Meclov.

3.10.2010 Kdyně-Meclov 5:0

Sestava : Havel Jan, Petrželka, Čácha, Trumpeš, Benda, Nový, Hamrus, Hranáč, Šleglová a Havel Jos.

• 3.10.2010 SK Kdyně ml.žáci - ZD Meclov 5 : 0 ( 2 : 0 ).
    • Domácí zápas na hřišti soupeře jsme zvládli na jedničku. Super výkon předvedla naše obrana včele s Vojtou Petrželkou, který zaslouží velkou pochvalu za předvedený výkon. Je to jejich zásluha, že soupeř nedokázal ani jednou skórovat.
      Po počátečním rozkoukání, kdy jsme svojí hru přizpůsobovali krátkému hřišti, začala být naše převaha patrná. Ve 14 minutě po faulu na Pepína, Robin rozehrává přímý kop a Lucka vzorově cloní soupeřovo brankáře. Jak jinak - 1 : 0. Následující minutu Pepíno po sólu dává uličkou na Lucku, která umístěnou střelou po zemi zvyšuje na 2 : 0. V prvém poločase stojí ještě za zmínění krásný centr Pepína přímo na hlavu Marka, který však těsně míjí.
      Druhý poločas pokračoval našim náporem.
      36 minuta a překrásná akce na jeden dotek po ose Pepíno - Robin a Lucka 3 : 0. Ve 42 minutě odkop Vojty od naší brány, Robin zpracovává a běží sám na brankáře. Brankář Robinovo střelu zázračně kryje - škoda. Minutu na to Pepíno vybojuje míč ve středu hřiště, napřahuje ke střele, krásný padáček - bohužel kousek chyběl. 44 minuta Robin vybojuje míč a nahrává Martinovi T., který zvyšuje na 4 : 0. Poslední gól na 5 : 0 je připsán Martinovi T., který střílí, brankář vyráží do svého spoluhráče a míč končí za brankovou čárou.