14.5.2011 Chodov-Kdyně 2:2 PK 2:0

Sestava : Martin N., Robin H., Jožin CH., Lucka Š., Olex P., Martin T., Jan H., Vojta P., Jan Č., Josef H., Karel Č., Vojta B. a Marek H.
    .....

• Ml.žáci - Tatran CHODOV : SK KDYNĚ 1920 - 2 : 2 (1:1; PP 2:0)
    • Jak již napsáno v titulku - ani si již nepamatuji, kdy naši mladší žáci porazili kluky z Chodova. Nejde však o to, že by byl chodovský tým lepší - ba naopak. Vítězství nad Chodovem je pro nás prostě zakleté.
      Desátá minuta zápasu a neobsazený hráč Chodova střílí. Brankář střelu pouze tlumí a míč se pomalinku dokutálí za brankovou čáru. Škoda - soupeř se ujímá vedení 1 : 0.
      Dvacátá první minuta a naše první šance. Vojta B. po rozehrání brankářem zatahuje míč, předává Martinovi N. a ten přistrkává Trumpínovi. Následuje střela, ale vedle.
      Dvacátá třetí minuta a střílí Olex. Soupeřovo brankář míč neudrží a Martin N. se snaží dorážet. Míč se od bránícího hráče odráží, ale pouze k Trumpínovi, kterému se daří míč dotlačit do soupeřovo branky 1 : 1.
      Třicátá třetí minuta a Martin N. je sám před soupeřovo brankářem - místo střely však "malá domů" a brankář bez problémů chytá.
      Poslední šanci prvého poločasu má soupeř. Po přímém kopu náš brankář vybíhá, míč ale pouze lehce tečuje před nabíhajícího soupeře. Naštěstí se útočník lekl prázdné brány a střílí mimo.
      V druhém poločase se soupeř ujímá vedení 2 : 1 po trestném kopu a závalu v našem brankovišti.
      Lucka a kluci zápas nevzdávají a bojují. Snaží se, ale na jejich hře není vidět klid.
      Naše vyrovnání přichází, když Pepíno vystihuje soupeřovo centr za naší obranu, sbírá centrovaný míč a rozehrává. Po pěkném přenesení hry se k míči dostává Robin a přesnou střelou nedává brankáři žádnou šanci 2 : 2.
      Po nerozhodném utkání přicházejí pokutové kopy o bod do tabulky. Bendís střílí mimo a Olex do břevna. Soupeř se nemýlí a tak dva body získává Chodov.