Druhé vítězství mladších žáků.

8.9.2010 Koloveč-Kdyně 1:5

Sestava : 1 Havel Jan; 3 Palič; 4 Niky; 5 Hamrus; 17 Červenka; 19 Havel Jos. "K"; 36 Čácha; 44 Nový; 45 Petrželka; 46 Popadyuk; 50 Šleglová.

• 8.9.2010 Slavoj Koloveč - SK Kdyně ml.žáci 1 : 5 ( 0 : 4 ).
    • Kluci nastoupili oproti minulému úspěšnému zápasu v pozměněné sestavě. Změna byla vynucena účastí Hranáče a Trumpeše za Klatovy v soutěži "Danone cup".
      Zápas se od začátku vyvíjel pro nás dobře a naše herní převaha byla patrná po celý zápas. Všichni nominovaní hráči si dostatečně zahráli díky častému a pravidelnému střídání.
      Průběh utkání :
      0 : 1 - ve druhé minutě zápasu po ideální přihrávce z levé strany nachází Palič Nika, který nekompromisně proměňuje svojí šanci. 0 : 2 - Palič rozehrává přímý volný kop, trefuje břevno a Pepíno střelou k tyči uklízí odražený míč do branky. Za tohoto stavu jsme hrubou chybou v obraně umožnili soupeřovi přečíslení a v souboji jeden na jednoho byl úspěšnější náš brankář, který 100 % šanci soupeře zneškodnil. 0 : 3 - po krásné kombinaci se dostává Honza Č. z pravé strany k balónu a suprovou přihrávkou před branku umožňuje Vojtovi P. skórovat. 0 : 4 - povedená Paličovo střela z dálky a domácí brankář minul.
      Do druhého poločasu jsme nastoupili již s menším úsilím a na naší hře se to projevilo. 1 : 4 - soupeř snižuje z přímého kopu, kdy naše obrana dovolila soupeřovi clonit před naším brankářem a Honza H. na vystřelený míč pod břevno nedoskočil. 1 : 5 - Lucka z přímého kopu krásně umístěnou střelou po zemi a k pravé tyči uzavřela výsledek zápasu.
      Děkujeme rodičům a prarodičům za jejich čas a pomoc s dopravou.