Bělá oplatila mladším žákům porážku z podzimu.

28.5.2011 Bělá n/Radbůzou-Kdyně 8:1

Sestava : Havel Jan 1; Hamrus Marek 2; Chytil Jozef 4; Benda Vojtěch 16; Červenka Karel 17; Havel Josef 19; Hranáč Robin 22; Čácha Jan 36; Nový Martin 44; Petrželka Vojtěch 45; Popadyuk Olexandr 46; Trumpeš Martin 48 a Šleglová Lucie 50.
    Odchod po pořádným přídělu !

• Ml.žáci - Start BĚLÁ N/R. : SK KDYNĚ 1920 - 8 : 1 ( 6 : 1 )
    • Hráči soupeře nám oplatili podzimní porážku stejným rozdílem branek ! Soupeř byl dnes lepším týmem . Naši mladší žáci se bohužel rozklepali po druhé inkasované brance a nedokázali se schopit a ukázat, že také umějí hrát fotbal.
      Pro trenéry však bylo největším zklamáním předčasné vzdání zápasu. Hráči, kteří hráli a hlavně chtěli hrát až do hvizdu rozhodčího jsme mohli spočítat na prstech jedné ruky.
      Co říci k zápasu ? První tři branky jsme obdrželi po chybách našich hráčů. Couvali jsme před soupeřovými střelci, nedokázali jsme pokrýt soupeřovy útočníky, měli jsme zmatek v naší obraně a statické záložníky. Čtvrtý gól soupeře nenechal na sebe dlouho čekat.
      Světlý okamžik zápasu, kdy Pepíno snižuje na 4 : 1. Bendís nachází Robina, který přihrává střelci.
      Soupeř pak do konce prvého poločasu ještě dvakrát překonává naší obranu kombinační hrou a skóruje. V prvém poločase byly k vidění ještě naše dvě gólové šance. První kdy se po shromáždi ocitá Lucka sama před bránou, ale míč si přehazuje z levé na pravou a tím dává soupeři šanci její dorážku krýt. Druhá šance byla po centru Trumpína, kdy zpracovává Pepíno a zpětnou přihrávkou předkládá míč ke střele Robčovi. Ten těsně míjí bránu.
      Začátkem druhého poločasu soupeř dává další dva banány do naší brány a pouští do hry náhradníky. Naše družstvo má dvě brankové příležitosti : Nejdříve po rychle rozehraném autovém vhazování dává Pepíno Trumpínovi, který centruje na Červajze. Kájas sklepává Robinovi, který střílí a trefuje břevno. V závěru zápasu pak po našem rohovém kopu a následné přetlačované v brankovém území se odražený míč dostává k Pepínovi, který střílí do šibenice, ale brankář vyráží.
      Gólově zvýraznit herní převahu soupeře v zápase znemožnil náš brankář, když kryl ještě několik dalších gólových příležitostí soupeře.
      Věříme, že hráči do příštího zápasu zvednou hlavu a nastoupí s větší chutí se poprat o vítězství.