23.4.2011 Kdyně-Pocinovice 12:0

Sestava : Ondra V., Vojta P., Honza Č., Esíčko, Robin H., Jožin CH., Peťa K., Trumpíno
    Pozápasová radost hráčů.

• SK Kdyně 1920 str.přípravka A : Sokol Pocinovice - 12 : 0 (3:0)
    • Již před samotným nástupem na hřiště naši hráči tušili, že tento zápas bude jeden z těch lehčích a samotný vývoj utkání to i potvrdil. Je pravda, že první poločas se soupeř urputně bránil a naši kluci se pomalu zastřelovali, takže do přestávky to bylo „jen tři nula“ ale hned začátkem druhé půle hráči trochu zabrali (po naléhání fanoušků, že chtějí vidět více branek) a třemi rychlými góly se náš brankostroj opět rozjel. Zbytek utkání se už spíše jevil v lehčím tréninkovém rytmu.
      Na závěr bych chtěl poděkovat všem hráčům, že se nenechali uspat totální defenzívou Pocinovic a nakonec se dokázali prosadit poměrně značným rozdílem, vždyť fotbal hrajeme pro radost a taky pro diváky. Vyzdvihnout musím výkon Ondry v brance, který neměl až tolik práce, ale i přes to zůstal neustále ve střehu. Dalším hráčem, který byl na hřišti opravdu vidět byl Robin, kterému týdenní pauza evidentně neublížila, možná i trochu prospěla především chutí do fotbalu. Po skončení zápasu měl na svém kontě hattrick a šest asistencí.
      No chlapci hlavně vydržet a jen tak dál….
      1.POLOČAS
    • 6´ - Robin H. po přihrávce Vojty P. 1:0
    • 8´ - Robin H. a nahrával opět Vojta P. 2:0
    • 9´ - Esíčko po překrásné nahrávce Honzy Č. 3:0
      2.POLOČAS
    • 1´ - Trumpíno po narážečce s Robinem 4:0
    • 2´ - Esíčko po asistenci Robina 5:0
    • 3´ - Robin po výhozu brankáře hostů 6:0
    • 10´ - Peťa K. po křídelní přihrávce Trumpína 7:0
    • 21´ - Peťa K. po nejhezčí akci zápasu, kdy míč putoval postupně přes obránce Vojtu a Honzu až k Robinovi, který si narážečkou vyměnil míč s Trumpínem a nakonec této akce předložil Robin gólovou nahrávku Péťovi 8:0
    • 22´ - Trumpíno levačkou po ťukecu s Robinem 9:0
    • 23´ - Jožin nahrával Robin 10:0
    • 24´ - Jožin nahrával opět Robin 11:0
    • 25´ - Trumpíno po výkopu soupeřova brankáře 12:0