První zápas jara starší přípravky A

16.4.2011 Horšovský Týn-Kdyně 0:2

Sestava : Ondra, Vojta P., Honza Č., Martin N., Peťa K., Jožin Ch., Martin T. a Tomáš B.

• 16.4.2011 Dynamo H. Týn – SK Kdyně 1920 „A“ ( str.příp. ) 0 : 2 (0:0) .
    • K prvnímu zápasu jara nastoupila starší přípravka „A“ se sedmi hráči bez nemocného Robina, ale s novou brankářskou posilou Ondrou, který k nám přišel v rámci střídavého startu z Klatov.
      V prvním poločase nás trápila především nervozita a z ní pramenící chyby v zakončení a občas vázla i kombinace. Soupeř se po většinu času bránil a ohrožoval nás pouze ojediněle z trestných kopů při kterých nás jednou podržel brankář, který ve výskoku vytěsnil pěknou střelu týnského hráče na roh a podruhé jsme paradoxně i přes náš tlak dostali první branku my. Naštěstí jí rozhodčí neuznal pro bránění ve hře brankáři. První poločas tedy skončil bez branek a trenéři měli klukům co vysvětlovat.
      Ve druhém poločase jsme soupeře ještě více zmáčkli, ale neustále se nám nedařilo vstřelit ten první uklidňující gól. To se povedlo Trumpínovi z rohového kopu, když si soupeřův brankář lehce tečoval zakroucený míč na tyč od které se odrazil do branky. Od této chvíle jsme už soupeře v podstatě do ničeho nepustili a byla jen otázka času kdy se nám povede vsítit další branku. Ta sice přišla až když se začal zápas chýlit ke svému konci a kluci drželi své fanoušky neustále v napětí, ale důležité je, že to tam padlo. Po Ondrově výkopu si Trumpíno ukázkově zpracoval balón, udělal krátkou rychlou kličku obránci a po desetimetrovém sprintu zavěsil pod víko.
      Závěrem musím všechny kluky hodně pochválit, protože opravdu makali a i přes soupeřovu početní převahu 18:8 dle soupisek byli nejen po herní, ale i po fyzické stránce lepším týmem. Jen je škoda, že se naše převaha neprojevila i na výsledku, protože šancí na to bylo opravdu hodně.