27.4.2011 Bělá n/Radbůzou-Kdyně 0:4

Sestava : Martin N., Robin H., Jožin CH., Peťa K., Martin T., Ondra V., Vojta P., Jan Č., Vojta F. a Tomáš B.
    .....

• START Bělá n/R : SK KDYNĚ 1920 přípravka "A" - 0 : 4 (0:3)
    • Zápas se hrál jako předehrávka jedenáctého kola skupiny B. Pro naše mladíky nesl zvláštní příchuť - jednalo se o klíčový zápas o celkové vítězství v naší skupině.
      První poločas byl odehrán dle našich představ. Kluci si plnili své povinnosti a fotbal je vysloveně bavil.
      První naše šance se naskytla hned po rozehrání soupeře, když Trumpíno vystihuje soupeřovo rozehrání, sbírá soupeři míč a následně střílí - brankář vyráží na roh.
      Soupeř se pak soustředil na naše bránění a tak kluci hledali recept na překonání soupeře. To se povedlo v patnácté minutě, kdy Péťa centruje z levé strany před bránu, kde Honza lehce tečuje míč k Trumpínovi, který levou skóruje - 0 : 1.
      Druhá branka nenechala na sebe dlouho čekat a již v devatenácté minutě z pravé strany po ose Tomáš, Trumpíno zakončuje Robin.
      V poslední minutě prvého poločasu po výkopu Ondry, Trumpíno svým pohybem dělá prostor Jožinovi, který proměňuje svojí šanci - 0 : 3.
      V druhém poločase pak byli hoši jako vyměnění. Přestali si přihrávat, přestali běhat, nedařilo se jim zpracovávat míč, .... , vypadalo to jako by je fotbal už nebavil.
      Naše hra z prvého poločasu se úplně vytratila. Najednou musel ukázat své umění i náš brankář a podržet svými zákroky celé družstvo.
      V závěru, po vystřídání a prohození několika postů se hra zlepšila. Výsledkem bylo naše zvýšení na 0 : 4. Ve 48 min. Honza vybojuje míč, přihrává Robinovi a ten po kličce do protihráče míč udržel na noze a úspěšně střílí.