Kategorie: Ročník 2010/2011

Naše přípravka je v ročníku 2010-11 nejlepší na okrese Domažlice !

13.06.2011

Starší přípravka zvládla odvetu finále našeho okresu a postoupila do krajského finále !
    Sestava : 1 Valeš Ondřej, 44 Nový Martin, 48 Trumpeš Martin, 22 Hranáč Robin, 36 Čácha Jan, 5 Chytil Jozef, 45 Petrželka Vojtěch, 35 Barhoň Tomáš a 38 Fořt Vojtěch.
    Oslavné kolečko: ... SK Kdyně to jsme my, hrajeme to ...

Str.přípravka - SK KDYNĚ 1920 : Jiskra DOMAŽLICE - 1 : 2 ( 0 : 1 )

I když se jednalo o naší první prohru v letošní sezóně, tak naše starší přípravka postoupila do krajského finále. První zápas okresního finále na půdě soupeře totiž vyhrála 6 : 1 !
    Musíme konstatovat, že soupeř se na odvetu dokonale připravil. Poučil se z prvního utkání, eliminoval naše hrotové hráče osobní obranou a často i zdvojením. Byl daleko pohyblivější než v prvním utkání, rychle přistupoval k našim hráčům a většinu zápasu nám nedával čas pro naší kombinaci.
    První poločas jsme prohráli 0 : 1 po střele ze střední vzdálenosti. Soupeřovo branku jsme dokázali ohrozit pouze jednou a to po střele Robina, kdy střelu soupeřovo brankář na dvakrát kryje.
    Druhý poločas se odvíjel podobně. Soupeř musel dohánět náš náskok z prvního zápasu. Naši hráči však vzorově pokrývali soupeře a nenechali ho kombinovat. Podařilo se nám zápas výsledkově vyrovnat na 1 : 1. Robin zpracovává přihrávku ve středu hřiště a soupeř snad poprvé za celý zápas otevřel prostor. Robin toto zaváhání využívá a posouvá se směrem k soupeřovo brance. Následuje střela, kterou soupeř tečuje do vlastní brány. Nedlouho po rozehrání bohužel soupeř uniká po pravé straně a pěknou křižnou střelou překonává našeho brankáře podruhé - 1 : 2. Skóre se již do konce zápasu nemění a tak můžeme oslavovat.
    Po skončení utkání, přímo na hřišti, předal předseda VV OFS Domažlice p.Karel Sladký našim hráčům medaile a pohár pro vítěze.

Gratulujeme všem hráčům ke krásnému celoročnímu výsledku.
    Děkujeme všem příznivcům našeho žákovského fotbalu za podporu, děkujeme za celoroční fandění, děkujeme rodičům za pomoc a spolupráci. Děkujeme.

Oslava našich hráčů po skončení zápasu - šámpáňo teklo proudem.

Všem hráčům přejeme spoustu fotbalových zážitků a další skvělé výsledky v mladších žácích v sezóně 2011-12.