Kategorie: Turnaje, Ročník 2010/2011

3. místo v krajském finále starších přípravek

18.6.2011 - video vloženo

Dne 18.6.2011 se sešlo sedm vítězů okresních soutěží v Rokycanech na krajském finále starších přípravek :

 • okres Domažlice - SK Kdyně 1920
 • okres Klatovy - SKP Okula Nýrsko
 • okres Plzeň město - FC Viktoria Plzeň
 • okres Plzeň jih - Sokol Štěnovice
 • okres Plzeň sever - ZKZ Horní Bříza
 • okres Rokycany - FK Kohouti Rokycany
 • okres Tachov - FK Tachov

  Na finále jsme vyjeli ve velkém počtu. Bylo napočítáno 36 osob ( z toho 8 hráčů ) a 1 pes. Pro pozorné čtenáře = na fotce nejsme kompletní !
  ÚČASTNÍCI FOTBALOVÉ VÝPRAVY


POSLEDNÍ FOTO PO VELKÉM ÚSPĚCHUFOTO "kotle" SK Kdyně 1920 : MÁME NEJLEPŠÍ FANOUŠKY

  Naši borečkové nastoupili v obvyklé sestavě. Z účastněných týmů finále jsme měli nejmenší počet hráčů.
  Z leva : 36 Čácha Jan, 48 Trumpeš Martin, 22 Hranáč Robin, 1 Valeš Ondřej, 44 Nový Martin, 35 Barhoň Tomáš, 45 Petrželka Vojtěch a 3 Chytil Jozef.

FOTO vyhlášení výsledků : SK Kdyně 1920


1.zápas

FK Kohouti Rokycany - SK Kdyně 1920 ( 0 : 1 )

  Zápas ve kterém skóroval Trumpíno, když brankářovo výkop pouští Jožin, Robin pak centruje před bránu. V zápase jsme několikrát ohrozili soupeřovo branku po tresných kopech ( 2x soupeřovo gólman vyráží a 1x zadní břevno soupeřovo branky ).

2.zápas

Sokol Štěnovice - SK Kdyně 1920 ( 1 : 2 )

  Ujímáme se vedení, když se Robin dokázal uvolnit a po jeho tvrdé střele si soupeřův gólman sráží míč za svá záda. Soupeři se daří vyrovnat střelou po zemi k tyči. Naši kluci bojují a znovu se ujímají vedení. Střela Robina z poloviny hřiště a míč se odráží od tyče do brány.

3.zápas

SKP Okula Nýrsko - SK Kdyně 1920 ( 2 : 0 )

  Fotbalově kvalitní zápas. Robin je střelecky při chuti a nastřeluje z poloviny hřiště břevno. Bohužel po našem přetaženém rohovém kopu soupeř rychle rozehrává dostává se do přečíslení a poprvé skóruje. Následně po faulu na Trumpína kopáme přímý kop ze slibné vzdálenosti, ale trefujeme soupeřovo zeď. Soupeř pak podruhé skóruje, když doklepává do prázdné brány odražený míč po vyražené střele. V zápase dále bojujeme, ale na nám známého soupeře to dnes nestačilo. V závěru zápasu ještě po Robinovo centru Jožin usměrňuje míč, ale jen do boční sítě.

4.zápas

FK Tachov - SK Kdyně 1920 ( 0 : 3 )

  Do zápasu nastupujeme bez Trumpína a Jožina, že by taktický tah trenérů ? V zápase si kluci spravili chuť. Esíčko po rozehraném rohu nachází Robina, který zpracovává a střílí k tyči. Druhý gól po krásné kombinaci - Ondra - Esíčko - Trumpíno - Robin - Trumpíno a zakončuje Robin. Další naše krásná fotbalová akce nekončí brankou, Trumpíno zatahuje, centrem hledá Honzíka Čáchu a ten z první trefuje brankáře. Následně si hráči role vyměňují - Honza zatahuje po pravé straně, rozhlíží se celou dobu kde má spoluhráče, vidí nabíhajícího Trumpína, který se neplete po Honzovo ideální přihrávce.

5.zápas

ZKZ Horní Bříza - SK Kdyně 1920 ( 0 : 3 )

  Esíčko napřahuje na polovině hřiště a krásným padáčkem se ujímáme vedení. Zvyšujeme po našem rozehraném autu, kdy skóruje Robin z otočky. Poslední branka padá po samostatném úniku Trumpína z poloviny hřiště. Zápas jsme pak dohráli v poklidném tempu a snažili jsme se ušetřit nějaké síly na poslední zápas s Viktorkou.

6.zápas

FC Viktoria Plzeň - SK Kdyně 1920 ( 2 : 1 )

  Zápas, který trhal naše nervové soustavy. Kluci byli zdravě nahecováni a vydali ze sebe vše. Po pěkné kombinaci na jeden dotek Trumpíno - Robin a Trumpíno se ujímáme vedení. Naši fanoušci šílí a nepřestávají povzbuzovat. Pět minut před koncem zápasu ještě stále vedeme a na soupeři je patrná herní nervozita. Soupeři se však daří vyrovnat po dlouhém výkopu brankáře. Útočník Viktorie se ocitá sám před naším gólmanem a na jeden dotek ho překonává. V závěru zápasu nastává sporná situace. Soupeř rychle rozehrává rohový kop, i když měl vhazovat za jasný aut. Naši borečkové to nečekají a soupeři se daří skórovat. V tomto zápase všichni hráči nechali své fotbalové srdíčko.

V krajském finále jsme obsadili krásné třetí místo za týmy FC Viktoria Plzeň a SKP Okula Nýrsko.

  Pohár, diplom a bronzová medaile.

Všem hračům blahopřejeme k suprovému třetímu místu ! Blahopřejeme ke skvělé hře, kterou předvedli soupeřům s daleko větší fotbalovou základnou. Blahopřejeme, že dokázali předvést natrénované dovednosti.

Po dnešním skvělém fotbalovém žážitku věříme, že budou hráči nadále fotbalově pracovat a budou čím dál lepší a lepší.

Děkujeme všem, kteří nás po celý rok podporovali, fandili, pomáhali s dopravou a dnes neúnavně povzbuzovali naše velké fotbalisty. Děkujeme !

  Nejlepší kotelníce a kotelníci.

print Formát pro tisk

Komentáře rss

Přidat komentář >

Nebyly přidány žádné komentáře.