6.6.2010 Kdyně-Bělá n/Radbůzou 8:0

Sestava : Havel Jan, Konůpka P., Popadyuk O., Červenka K., Nový M., Šleglová L., Havel Jos. (C), Havel N., Trumpeš M., Benda V., Sokol J., Hamrus M., Čácha J., Chytil J., Hranáč R..

• 6.6. mladší žáci - Kdyně : Bělá nad Radbůzou - 8 : 0
    • O převaze našeho družstva mluví výsledek zápasu.
      První šance zápasu již v druhé minutě, kdy po přihrávkách Trumpína a Pepína pálí Robin vedle. Čtvrtá minuta po Robinovo rohovém kopu vlastní branka 1 : 0. Šestá minuta zápasu a dalekonosná střela Jana Sokola 2 : 0. Jedenáctá minuta a Pavel ( Palič ) nastřelená tyč. Náš tlak v prvém poločase nepolevoval a tak dvanáctá minuta, po přihrávkách Trumpína a Robina doráží do branky Kája Červenka 3 : 0. Sedmnáctá minuta po přihrávce Káji Červenky střílí Palič 4 : 0. Osmnáctá minuta přihrává Pepíno a Trumpíno Kájovi a skóre se mění na 5 : 0. Dvacátádruhá minuta a druhý vlastní gól po střele Pavla Konůpky 6 : 0. Do konce prvého poločasu po přihrávce Jana Sokola a Martina Nového, Palič na 7 : 0.
      Druhý poločas již moc fotbalových akcí nepřinesl. Zápas jsme ve velkém horku dohráli v pohodovém tempu a Pavel Konůpka po samostatném úniku z vlastní poloviny hřiště na konečných 8 : 0.