Kategorie: Ročník 2009/2010

Vítěžství v tréninkovém tempu.

29.5.2010 Meclov-Kdyně 1:5

  Sestava : Havel Jan, Konůpka P., Popadyuk O., Červenka K., Nový M.(C), Šleglová L., Havel Jos., Havel N., Trumpeš M., Benda V., Sokol J., Hamrus M., Le Minh Chau Michal, Chytil J., Hranáč R..

 • 29.5. mladší žáci - Meclov : Kdyně - 1 : 5
  • V prvé polovině utkání se naši hráči chtěli více opalovat, než hrát fotbal. Byl to fotbal bez pohybu a se spoustou nepřesností. Přes to se podařilo vstřelit dvě branky a to po přihrávkách Olex, Jožin a střílející Michal 0 : 1. Druhá branka padla po zatažení míče Michalem, následoval centr na Jožina, který přistrčil Robinovi 0 : 2.
   Druhá půle již byla z naší strany fotbalová. Začali jsme si přihrávat, kluci a Lucka byli v pohybu a tím jsme soupeře začali přehrávat. Na 0 : 3 zvyšoval Červajs po přihrávce Sokolíka a Trumpína. Na 0 : 4 Jožin Chytil po přihrávkách Nikolase H. a Lucky Š. Následovala nastřelená pravá tyč soupeřovo branky Markem Hamrusem. Poslední náš gól padl po přímém kopu, který rozehrál Robin H., Trumpíno prostrčil na Sokolíka a ten nekompromisně na 0 : 5. Soupeř v závěru zápasu pak z přímého kopu pod dřevno na konečných 1 : 5.

  print Formát pro tisk

  Komentáře rss

  Přidat komentář >

  Nebyly přidány žádné komentáře.