V Mrákově prohrálo fotbalovější družstvo

22.5.2010 Mrákov-Kdyně 2:1

Sestava : Havel Jan, Sokol Václav, Havel Nikolas, Benda Vojtěch, Šleglová Lucie, Havel Josef (C), Trumpeš Martin, Nový Martin, Konůpka Pavel, Popadyuk Olexandr, Le Minh Chac - Michal
    Střídali : Červenka Karel, Petrželka Vojtěch, Hamrus Marek

• 22.5. mladší žáci - Mrákov : Kdyně - 2 : 1
    • Do zápasu jsme nastoupili v pozměněné sestavě a naší hře to svědčilo. Hned v druhé minutě zápasu potáhl míč Pepíno po levé straně až do pokutového území, kde byl faulován. Z nařízeného pokutového kopu Benda na 0 : 1. Ve dvacáté minutě akce jako přes kopírák. Znovu z poloviny hřiště po levé straně únik Pepína a následuje centr před branku soupeře. Bohužel jsme nedokázali zakončit a soupeř po zmatcích odkopává míč z pokutového území. Soupeř tak z jedniného povedeného útoku v prvém poločase ( 23. min. ) střelou z velkého vápna na 1 : 1.
      V druhé polovině zápasu jsme dál předváděli lepší fotbal než soupeř, ale nedokázali jsme gólově zakončit naše šance. Například v padesáté minutě po kolmici Nikouše na Pepína a přihrávkách - Trumpíno a Červajs následovala nepovedená střela mimo branku. A tak soupeř v samém závěru zápasu, nejprve čtyři minuty před koncem přihrávka z levé strany na volného útočníka, kterou náš brankář vystihl a zlikvidoval. Dvě minuty před koncem zápasu soupeřova střela, náš brankář dokázal míč jen "plácnout" před sebe a dobíhající protihráč do prázdné branky na konečných 2 : 1.
      Škoda, ale tak už to někdy ve fotbale bývá, že fotbalovější mužstvo prohraje.